در آستانه دهه فجر برگزار شد؛

میثاق پیشکسوتان نیروهای مسلح استان اصفهان با ۱۰۳ شهید شهر ورزنه/ تصاویر

پیشکسوتان نیروهای مسلح استان اصفهان و مسئولان شهر ورزنه قبور ۱۰۳ شهید در گلزار شهدای شهر ورزنه غبار روبی و عطر افشانی کردند.

امام جمعه شهر نیک آباد:

انقلاب اسلامی یک تنه در برابر استکبار جهانی ایستاد

حجت الاسلام صانعی گفت: راز زنده ماندن انقلاب، در دینی بودن آن و رهبری علمای دین است و مسولان با داشتن تقوا، خدمت به مردم را از دست ندهند.

مرکز پژوهش‌های مجلس:

شاخص فساد اقتصادی دستگاه‌ها در دو سال اخیر افزایش یافت +نمودار

مرکز پژوهش‌های مجلس با انتشار نتایج تحلیل ۲۷۱ تشکل اقتصادی از شرایط کسب و کار کشور اعلام کرد: از دید فعالان اقتصادی کشور، شاخص فساد اقتصادی در ۲ سال اخیر افزایش یافته است.

امام جمعه شهر نصرآباد:

هیچ مسئولی حق انتقاد از شورای نگهبان نزد خارجی ها را ندارد

حجت الاسلام فرهنگ با انتقاد شدید از حمله به برخی نهادهای مقدس نظام اسلامی و بی ارتباط دانستن مسایل داخلی کشور به بیگانگان گفت: هیچ مسئولی حق ندارد پیش روی خارجی ها از نهادهای مقدسی چون شورای نگهبان انتقاد کند.

امام جمعه شهر محمدآباد:

یکی از ویژگی های منافقان مقابله با آبرو و عزت نظام اسلامی است

حجت الاسلام هاشمی از مردم خواست تا با هوشیاری و بصیرت در دام انسان های منافق صفت گرفتار نشده و عزت و آبروی نظام را بر باد ندهند.

پس از عقد قرارداد پژو با ایران خودرو؛

آغاز دور تازه‌ کپی‌کاری محصولات فرانسوی در ایران/پژو با ایران چه کرد؟

داخلی‌سازی محصولاتی که در سال های گذشته در فرانسه تولید می شدند نه تنها پتانسیل صنعت قطعه سازی کشور را کاهش خواهد داد، بلکه در نهایت فقط هزینه هایی را به کشور تحمیل و ما را به کپی‌کار محصولات دست چندم اروپایی تبدیل خواهد کرد.

عکس/ جیسون رضاییان در آغوش جان کری

جیسون رضاییان خبرنگار روزنامه واشنگتن پست که اخیرا در قالب توافق تبادل زندانیان بین ایران و آمریکا از زندان آزاد شده و به آمریکا بازگشته است

وعده های انتخاباتی که در حد شعار باقی ماند؛

عزت ایران زیر سایه سنگین مجسمه ایتالیایی/ چه کسی مسئولیت تشریفات سفر روحانی به ایتالیا را بر عهده داشت؟+ عکس

هنوز از حافظه ملت ایران پاک نشده آن زمانی که حسن روحانی به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری از بازگرداندن عزت به پاسپورت ایرانی خبر می داد و پس از رسیدن به این جایگاه، حالا این برای چندمین بار است که عزت ملت ایران پایمال می شود

تصاویر/ حدادیان به جمع مدافعان حرم پیوست

حاج سعید حدادیان و کربلایی محمدحسین حدادیان(پسرش) نیز به جمع مدافعان حرم پیوستند.

رئیس انجمن خبرگان کشاورزی اصفهان

«بهشت‌آباد» هیچ مشکل زیست‌محیطی ندارد

رئیس انجمن خبرگان کشاورزی اصفهان با اشاره به تناقضات قابل توجه در عدم اجرای تونل بهشت‌آباد گفت: اجرای «بهشت‌آباد» هیچ مشکل زیست‌محیطی ندارد و موضوعات مطرح شده در این زمینه، به هیچ وجه علمی نیست.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات