«مهندسی انتخابات»، اسم رمز هجمه به انتخابات خبرگان

در پی اعلام نتایج بررسی صلاحیت‌های کاندیداهای انتخابات مجلس خبرگان و مشخص شدن عملکرد فراجناحی شورای نگهبان در این خصوص، برخی رسانه‌ها ضمن القای غیررقابتی بودن این انتخابات، بار دیگر از پروژه مهندسی انتخابات سخن گفتند.

دبیر مجمع اصولگرایان اصفهان :

اسامی نهایی کاندیداهای مجلس شورای اسلامی «مجمع اصولگرایان» اصفهان اعلام شد

دبیر مجمع اصولگرایان استان اصفهان از انتخاب نهایی و اعلام رسمی کاندیداهای این مجمع برای حضور در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد.

بر اساس آخرین پیش بینی ها؛

یخ زدگی بدون بارش در اصفهان ادامه دارد

هوای این روزها در شهر و استان اصفهان سرمایی کم سابقه را تجربه می کند. سرما و یخبندانی که البته پیش از این مدیرکل هواشناسی استان اصفهان خبر از آن و مقطعی بودن دماها و روز و شب هایی اینچنین داده بود.

اعطاء ۱۰۰ هزار وام ۵ میلیونی به فرهنگیان

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از جذب سهمیه‌ها برای وام فرهنگیان در استان‌ها خبر داد و گفت: ۱۰۰ هزار وام پنج میلیون تومانی به فرهنگیان اعطاء خواهد شد.

ربع پهلوی تامین مالی شبکه وهابی را بر عهده گرفت! +عکس

فرزند شاه معدوم با حضور در یک شبکه مروج تفکر تکفیری، حمایت مالی خود را این شبکه برای ادامه پخش برنامه های آن اعلام کرد!

روابط ایران – فرانسه و چالشی به نام منافقین

سفر ریاست جمهوری به فرانسه فرصت خوبی است تا دولت موضع جمهوری اسلامی نسبت به موضوع منافقین و تبعات حمایت از این گروهک را در اینده تعاملات دولت ها با کشورمان اعلام کند.

حجت الاسلام شهیدی مطرح کرد

رهبر معظم انقلاب فرمودند«اگر مدافعان حرم نبودند امروز مقر فرماندهی داعش در همدان و کرمانشاه بود»

حجت الاسلام شهیدی با اشاره به دیدار جمعی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم با رهبر معظم انقلاب در روز گذشته اظهار داشت: ایشان در این دیدار خطاب به خانواده شهدای حرم فرمودند “اگر مدافعان حرم به سوریه نرفته بودند امروز مقر فرماندهی داعش در همدان و کرمانشاه بود”.

دل نوشته سالار عقیلی درباره اتفاقات اخیر

سالار عقیلی خواننده برجسته ایرانی در یادداشتی برای اولین بار نسبت به حواشی حضورش در شبکه ماهواره‌ای ” من و تو” واکنش نشان داد.

لایک‌هایی که دل می‌برند و استیکرهایی که عاشق می‌کنند!/ شوهرم مثل سابق دوستم ندارد

لایک‌ها و استیکرها در فضای مجازی بین زن و مرد تبادل می‌شود، مردی که برای سفره آرایی و دست پخت هم گروهی‌اش در فضای مجازی لایک‌ها و نظرات زیبایی می‌گذارد از کنار سفره واقعی چیده شده در خانه‌اش بدون ابراز نظری می‌گذرد و این می‌شود که زن می‌گوید: شوهرم مثل سابق دوستم ندارد…

ورزشی ها همراه رسانه؛

عکس/ تیتر روزنامه‌های ورزشی پنجشنبه ۸ بهمن

روزنامه‌های ورزشی پنجشنبه ۸بهمن

آخرین اخبار

تبلیغات