با برنامه هايي متنوع و کارشناسي شده به استقبال دهه فجر مي رويم

جلسه ستاد دهه فجر شهر محمدآباد در محل دفتر شهردار برگزار شد

برگزاری جشن ها و ویژه برنامه های دهه فجر وظیفه همه ماست و می بایست تمام تلاش و پتانسیل خود را به کار بگیریم و برای جشن ها و برنامه های دهه فجر با فکر و برنامه ریزی بهترین و با پشتوانه ترین برنامه ها را به اجرا در بیاوریم.

قاضی عسکر:

حج تمتع ۹۵ انجام می‌شود

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: عملیات حج تمتع سال ۹۵ طبق برنامه زمان بندی شده انجام می شود.

اقدام تأمل برانگیز آقای روحانی؛

انعقاد قرار داد زیر سم اسب های مارکوس آئورلیوس

در حالی که غربی ها به شدت نگران نفوذ و اقتدار منطقه ای ایران به ویژه توسعه عمق راهبردی ایران در عراق و سوریه می باشند، انعقاد قرارداد در روم و در زیر سایه سم اسب مارکوس آئورلیوس که در زمان او بخشی از حوزه عراق و شام از پارت ها ( ایران ) جدا شد، حامل چه پیامی می تواند باشد ؟!

مهندس جویافر عضو شورای هماهنگی مجمع اصولگرایان:

هجمه اصلاح طلبان به بهانه رد صلاحیت شده ها، جوسازی است/ فلسفه تشکیل مجمع اصولگرایان، انتخاباتی نیست

عضو شورای هماهنگی مجمع اصولگرایان با اشاره به جوسازی بودن هجمه اصلاح طلبان به بهانه رد صلاحیت شدن چهره های شاخص خود، گفت:دلیل این ادعای ما تعداد بیشتر نامزدهای رد صلاحیت شده جبهه اصولگرایی نسبت به اصلاح طلبان است.

کارشناس مسائل اقتصادی:

هنوز پول‌های بلوکه شده ایران آزاد نشده است/ بازپرداخت یک پنجم از اموال بلوکه شده به ایران

با برآوردهایی که صورت گرفته است، تنها یک پنجم از اموال بلوکه شده ایران به دست دولت می‌رسد و بقیه آنها یا قبلاً از سوی دولت هزینه شده و یا اینکه جزء دیونی هستند که امکان پرداخت مستقیم آنها وجود نداشته است

ترفند‌های استفاده ایمن از وای‌فای عمومی +آموزش

چند بار مجبور به انتظار در فرودگاه یا قطار شده‌اید و تصمیم به استفاده از شبکه وای‌فای عمومی گرفته‌اید؟ وقتی با گوشی هوشمند یا لپ‌تاپ خود به شبکه متصل می‌شوید چه‌کاری انجام می‌دهید؟ اگر از خود محافظت نکنید ممکن است اجازه سوءاستفاده به مجرمان سایبری را بدهید.

معروف‌ترین دست پروردگان داعش؛

پسران و دخترانی که خیلی زود «جانی» شدند +عکس

خشونت آن هم به غیرانسانی‌ترین شکل آن، دستاویز «داعش» برای ایجاد رعب و وحشت میان ساکنان مناطق تحت تصرف این گروه است و «اسلام» ابزاری است تا داعش جنایاتش را با آن توجیه و با تحریف به تمام معنی «متوحش» تربیت کند.

رئیس انجمن حمایت از کشاورزان اصفهان:

جریان دوباره آب زاینده‌رود در بهمن ماه هنوز قطعی نیست

رئیس انجمن حمایت از کشاورزان اصفهان گفت: با توجه به شرایط در پیش‌رو و وضعیت جریان آب در رودخانه زاینده‌رود، مشخص نیست که جریان آب در بستر این رودخانه، بهمن صورت گیرد.

واکنش رسانه‌های ضدانقلاب به اعلام اسامی خبرگان رهبری + تصاویر

پوشش رد صلاحیت‌های صورت گرفته بدون اشاره به افرادی که تایید صلاحیت شده‌اند از محورهای خبری رسانه‌های ضد انقلاب بود که نشان می‌دهد آنها برای روزهای آینده، برنامه گسترده‌ای در جهت سوء استفاده از اشخاصی دارند که صلاحیت آن‌ها احراز نشده است.

به همت محقق و دانشجوی دانشگاه صنعتی؛

مناطق و عوامل اصلی تولید گرد و غبار در اصفهان شناسایی شد

بیابان های شرق اصفهان و خاک های فرسایش پذیر این منطقه، بعنوان منبع اصلی تولید گرد و غبار شناسایی و سه عامل ترافیک، صنعت و مصرف سوخت های فسیلی، اصلی ترین عوامل ورود عناصر سنگین به گرد و غبار منطقه هستند.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات