کشف کروکودیلی به اندازه یک اتوبوس +تصاویر

بزرگ‌ترین کروکودیل ساکن دریا که تاکنون کشف شده، در تونس پیدا شد. طول آن از یک کوسۀ سفید بزرگ بلندتر است و جمجمه آن به اندازه یک آدم است.

چندنکته پیرامون پاسخ رهبر انقلاب به نامه رئیس‌جمهور

“معامله‌ای” که “هزینه سنگینی” برای آن دادیم!/ این نامه “نقشه راه” گمشدگان است

شاید مهمترین کلید واژه مقام معظم رهبری در این پیام واژه «هزینه‌های سنگین» باشد. براستی کشور ما در این معامله چه هزینه های سنگینی پرداخت کرده است؟!

بودجه بلاتكليف 95؛

بازار نفت آتش گرفت

افزایش تولید عربستان در سال ١٩٨۵ برای تحت‌ فشار‌ گذاشتن ایران در جنگ و پذیرش قطع‌نامه بود و امروز به نظر می‌رسد همین سناریو برای مقابله با توافق هسته‌ای ایران اجرائی می‌شود.

سرلشکر جعفری در همایش «غزه؛ نماد مقاومت»:

هیچ ارتشی حتی امریکا قادر به ایستادگی مقابل انقلاب اسلامی نیست/ آل سعود از صهیونیست ها تندتر شده است/ آزادی قدس نزدیک است

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: هیچ ارتشی حتی ارتش آمریکا قادر به ایستادگی و مقاومت مقابل انقلاب اسلامی و ملت ایران نیست.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست اندرکاران انتخابات:

تبیین الزامات رقابت سالم/ لزوم رعایت مرّ قانون و اهانت نکردن به نهادهای قانونی در انتخابات

رهبر انقلاب با بیان اینکه نهادهای قانونی را نباید مورد افترا یا اهانت قرار بدهیم، تصریح کردند: اگر این کار باب شود، هرج و مرج خواهد شد.

تجربیات ساکنان فرنگ/ حسابهای بانکی که شدیداً کنترل می‌شوند؛

دردسرهای شهروندان هلندی با پول‌های اضافه

از یک طرف داشتن و نگهداری پول نقد بیش از ده هزار یورو جرم بوده و از طرف دیگر بر مبلغی بیش از بیست و سه هزار یورو در حساب بانکی نیز مالیات وضع می گردد! البته این تنها به موجودی یک بانک محدود نمی شود و اگر کل موجودی حساب های فردی در تمام بانک های هلند به بیش از این مقدار (بیست و سه هزار یورو) برسد دولت بلافاصله بر آن مالیات وضع می کند.

وصیت نامه سردار شهید مدافع بانوی مقاومت؛

فقط برای خدا کار کنید نه برای دیده شدن

من به‌عنوان سرباز کوچک ولایت وظیفه خود می‌دانم هرچند قدم کوچک در این راه بردارم و ننشینم برای تکه نانی به اسلام و انقلاب و راه امام عزیز که غیر از سعادت و خوش بختی برای مردم چیزی نمی‌خواست، نق بزنم.

سلحشوری از سینمای انقلاب

برای سلامتی باغبان سینمای انقلاب دعا کنیم

جماعت شبه روشنفکر که متخصص شناسایی نیروهای موثر انقلابند و بعد از شناسایی از هیچ کاری برای تخریبش کوتاهی نمی کنند این بار به سراغ سلحشور رفتند و از هر دری وارد شدند تا او را از میدان بیرون کنند. اما وقتی خدا بخواهد به کسی عزت بدهد همه تلاشهایشان بی ثمر می شود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان:

رونق اقتصاد با استفاده از ظرفیت صنایع کوچک/ ۶۵ درصد اقتصاد کشورهای پیشرفته وابسته به صنایع کوچک است

یکی از ضعف‌های امروز ما در بحث اقتصاد، عدم وابسته بودن به صنایع کوچک است و ما از ظرفیت‌های مردمی که رهبری یکی از الزامات اقتصاد مقاومتی را مردمی کردن اقتصاد بیان فرموده بودند کمتر بهره برده‌ایم و همچنین با قوانین دست و پاگیر میزان سرمایه‌گذاری داخلی را کاهش داده‌ایم.

حدیث روز،

شش پند گویا و جامع از امام حسن عسکری(ع)

شما را به تقواى الهى و پارسایى در دینتان و تلاش براى خدا و راستگویى و امانتدارى درباره کسى که شما را امین دانسته ـ نیکوکار باشد یا بدکار ـ و طول سجود و حُسنِ همسایگى سفارش مى‌کنم.

آخرین اخبار

تبلیغات