قائم مقام گروه آینده‌نگری فرهنگستان علوم پزشکی با اشاره به نامه رهبر به جوانان غربی:

این نامه می‌تواند مانع از ترویج سیاست‌های صهیونستی در جهان شود

عضو شورای مرکزی بسیج جامعه پزشکی گفت: اینکه مقام معظم رهبری جوانان غرب را مخاطب خود قرار می‌دهند نشان از پویایی ذهن آنان و تاثیرگذاری‌شان در آینده کشور‌های غربی دارد، درواقع محتویات نامه رهبری مثابه یک دانشکده روانشناسی است.

800 اتوبوس شهرداری کفایت نکرد

کرایه‌های نجومی اربعین

سفر به عتبات عالیات در این روزها با کرایه‌های نجومی مواجه شده است، از سوی دیگر نیز نرخ‌ اتوبوس‌ها تا ایلام چند برابر شده‌ است و از دیگر سو نیز در مرزهای عراق قیمت کرایه‌ها ۳ یا ۴ برابر محاسبه می‌شود.

کارگردان مستند داریوش اسدزاده:

تنهایی بازیگر قدیمی تئاتر و تلویزیون/ علی نصیریان و کشاورز و… از اسد‌زاده می‌گویند

یک مستند‌ساز گفت: تدوین مستند داریوش اسدزاده بازیگر دیرپای تئاتر و تلویزیون ایران، به پایان خویش نزدیک می‌شود، بازیگران شاخصی مانند کشاورز، نصیریان، رشیدی، کاسبی، خمسه و… حدود ۲۵ بازیگر جلوی دوربین آمده و از اسد‌زاده می‌گویند.

سردار نقدی:

عمده یارانه مطبوعات به مفسدین اقتصادی می‌رسد/منافع جریان بزک در بازگشت استعمار است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: الان مفسد اقتصادی هست که یک شبکه رسانه ای در اختیار دارد. این شخص چندین روزنامه، ماهنامه و هفته نامه دارد هیچ مشکلی هم برای اداره آن ندارد. خب این جریان ثروت های بادآورده فراوان دارد و از طرفی هم چون به اسم بخش خصوصی ثبت کردند، دولت و وزارت ارشاد هم عمده یارانه مطبوعاتی را به همین افراد و مفسدین اقتصادی و خانواده های ویژه می‌دهد.

مدیرکل اوقاف اصفهان عنوان کرد:

برپایی مراسم اربعین در جوار ۳۰۰ بقعه متبرکه استان اصفهان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: مراسم عزاداری اربعین حسینی در جوار ۳۰۰ بقعه متبرکه در استان اصفهان برگزار می‌شود.

با همکاری شهرداری و مرکز بهداشت حسن آباد؛

کارگاه آموزشی تامین بهداشت، ایمنی و سلامت پاکبانان برگزار شد

کارگاه آموزش تامین بهداشت، ایمنی و سلامت برای پاکبانان و نیروهای عوامل اجرایی سازمان خدمات شهرداری جرقویه علیا برگزار شد.

سردار سلیمانی:

برای یافتن شهادت دشت‌ها و کوه‌ها را پیموده‌ام/ شهادت در منا پایانی افتخارآمیز برای رکن‌آبادی بود

فرمانده نیروی قدس سپاه در واکنش به شایعات گسترده‌ درباره زخمی یا شهید شدن خود، گفت: این‌ها چیزهایی است که دشت‌ها و کوه‌ها را برای پیدا کردنش پیموده‌ام.

واکاوی معنا و پیام کنگره بزرگ اربعین

حضور ۲۰ میلیونی عشاق حسین بن‌علی(ع) در اربعین سالار شهیدان نشان می‌دهد جوشش خون آن حضرت در کربلا یک اسطوره و نماد نیست، بلکه خون پاک و مطهر آن حضرت براساس حکمت بالغه الهی همچنان می‌جوشد و قلب‌ها و دل‌ها را به خروش در‌می‌آورد.

استاندار اصفهان:

۹۶ هزار اصفهانی در مراسم اربعین حسینی در کربلای معلی شرکت می‌کنند

استاندار اصفهان با اشاره به اینکه تاکنون ۹۶ هزار نفر از اصفهان در سایت سماح برای حضور در مراسم اربعین حسینی در کربلای معلی ثبت نام کرده‌اند، گفت: برای ۷۶ هزار نفر ویزا صادر شده است و این تعداد همچنان رو به افزایش است.

جزئیات ارائه کارت ۱۰میلیونی خرید کالا

فرهنگیان کشور در صورت تمایل می‌توانند از تسهیلات کارت اعتباری ۱۰۰ میلیون ریالی خرید کالای ایرانی استفاده کنند.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات