امام جمعه نصرآباد:

پوتین فهمید هدف امریکا از مذاکره یافتن راه نفوذ است

حجت الاسلام فرهنگ: رئیس جمهور روسیه و دیگران فهمیده اند که هدف امریکا از مذاکره پیدا کردن راه نفوذ است، اما متاسفانه داخل کشور ما برخی متوجه این موضوع نیستند.

امام جمعه شهر هرند:

در نفوذ جریانی دشمن از راه دوستی و رفاقت وارد می شود

امام جمعه شهر هرند در خطبه های نماز جمعه گفت: امریکا در هر اتفاق و جریانی که بر علیه جمهوری اسلامی ایران باشد از آن دفاع می کند.

امام جمعه شهر محمدآباد:

اربعین یکی از نقاط عطف برای زنده نگاه داشتن قیام عاشورا است

امام جمعه شهر محمدآباد گفت:نیروهای انقلابی و اصولگرایی واقعی را افراطی می خوانند و با این عناوین قصد دارند آنها را از صحنه خارج کنند . راه مقابله با نفوذ دشمنان تأکید بر اصول انقلاب و اعلام آن در برابر دشمنان است.

بخشدار بن رود:

خانواده شهدا ولی نعمت ما هستند

صادقی گفت: امیدواریم با درس گرفتن از شهدا بتوانیم ادامه دهنده راه آنها باشیم.

امام جمعه شهر ورزنه:

مراقبت از نفوذ دشمن یک تلنگر جدی است

حجت‌الاسلام شامحمدی گفت: مراقبت از نفوذ دشمن امری ضروری است, چرا که نفوذ دشمن دارای صدای مهیب نیست که همه را متوجه نماید تا درصدد دفع آن برآیند.

افشاگری مستند سردار نقدی:

هدایت عملیات جاسوسی و براندازی نظام توسط شخص جان کری!

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه بعضی از جاسوسان برانداز دستگیر شده با یک واسطه از جان کری دستور می‌گرفتند گفت: آمریکا بیش از دو میلیارد دلار بودجه سری برای براندازی اختصاص داده است.

دو شهید با یک ژست +عکس

هر دو فرزندان حضرت روح‌الله(ره) بودند که نشان دادند نهضت امام خمینی(ره) راهش مشخص است و هر کس که متعلق به هر عصری باشد وقتی قدم در این مسیر بگذارد عاقبتش بخیر می‌شود.

وزیر جهاد کشاورزی خبر داد:

ورود سازمان بازرسی به موضوع دفن ۱۷۰۰ تن سیب‌زمینی

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه سازمان بازرسی کشور مامور رسیدگی به دفن ۱۷۰۰ تن سیب زمینی شده است،گفت:در این بررسی دلایل فاسدشدن سیب زمینی‌ها و راهکارهای جلوگیری از عدم دفن آن مشخص می شود.

مرحوم رکن آبادی در یک نگاه

سرانجام روز چهارشنبه چهارم آذر منابع آگاه اعلام کردند پیکر غضنفر رکن‌آبادی، سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در لبنان شناسایی شد.

وزیر بهداشت:

تدابیر لازم برای جلوگیری از ورود بیماری وبا به ایران اتخاذ شده است/ زائران مراقبت های فردی را رعایت کنند

وزیر بهداشت گفت:مردم نگران انتقال بیماری وبا به کشور نباشند چرا که وزارت بهداشت با حضور در مبادی ورودی به کشور کنترل های لازم به عمل خواهد آورد.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات