تا پایان وقت امروز؛

ثبت‌نام ۳۳ داوطلب در انتخابات مجلس و ۶ داوطلب در انتخابات خبرگان اصفهان/ ورود ۲ کاندیدای اقلیت های مذهبی به حوزه انتخابیه

فرماندار اصفهان گفت: در سومین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس و پنجمین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان به ترتیب ۲۰ و ۱۰ نفر در اصفهان ثبت نام کردند.

رئیس انجمن خبرگان کشاورزی اصفهان مطرح کرد:

رقابت فولاد مبارکه و بالادست زاینده‌رود برای مرگ کشاورزی اصفهان

رئیس انجمن خبرگان کشاورزی اصفهان با انتقاد شدید از انتقال آب از سد زاینده‌رود به شرکت فولاد مبارکه گفت: ادعای فولاد مبارکه درباره دلیل ساخت لوله جدید انتقال آب از زاینده‌رود خنده‌دار است.

گذری بر یلدای مهدوی در جرقویه علیا؛

شب یلدا بهانه ای برای احیای سنت های کویر/ محصول صیفی، جانشین میوه های آبدار و گران!

شب یلدا بهانه ای است جهت ابراز مهربانی و زنده کردن سنت های قدیم مناطق کویری و بدین منظور نقش بزرگترهای فامیل در جمع کردن کوچکترها به مراتب بیشتر است.

رئیس سازمان داوطلبان:

زنان باردار ۹ ماه حمایت غذایی می‌شوند

رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر از پوشش حمایتی مادران باردار نیازمند طی ۹ ماه بارداری خبر داد و گفت: در راستای سیاست‌های افزایش جمعیت به هر مادر باردار طی ۹ ماه در قالب سبدهای غذایی ۱۰ میلیون ریال کمک خواهد شد.

در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر نصرآباد مطرح شد؛

فرهنگ شناخت معروفات، در پیشگیری از منکرات امری ضروریست

جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهر نصرآباد با حضور اعضا به ریاست امام جمعه شهر نصرآباد با پیگیری مسائل بومی در رابطه با موضوع مذکور، برگزار شد.

طراح نرم‌افزار سلام مطرح کرد:

تلفیق تلگرام و اینستاگرام در پیام‌رسان ایرانی سلام

طراح نرم‌افزار سلام با بیان اینکه شفاف‌سازی و مطالبه‌گری مهمترین اقدامی است که باید از سوی رسانه‌ها انجام شود، گفت: همچنین شبکه ملی اطلاعات باید به بیان ساده و نه فنی و تخصصی، به مردم معرفی و مزایای آن اطلاع‌رسانی شود.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی اصفهان:

آتش‌نشانی اصفهان بین سه کشور برتر اطفای حریق جهان قرار گرفت

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: آتش‌نشانی اصفهان توانست در رقابت با ۱۰ کشور برتر جهان در اطفای حریق رتبه سوم را کسب کند.

جای خالی نظارت مسئولان؛

سایه سنگین گرانی بر سر بازار میوه/ سردی زمستان به بازار شب یلدا رسید

گشتی در بازار شب یلدا و دیدن قیمت هایی که بر روی میوه و آجیل ها خودنمایی می کنند نشان می دهد که گرانی های چند ساله اخیر اصفهان باعث شده تا مردم چندان تمایلی به خرید میوه و آجیل در بلند ترین شب سال نداشته باشند.

رئیس پژوهشکده محیط‌زیست اصفهان مطرح کرد:

فاجعه‌ای زیست محیطی در یک قدمی اصفهان/ تالاب گاوخونی کانون گرد و غبار

رئیس پژوهشکده محیط زیست دانشگاه اصفهان گفت: اگر حقابه‌های تالاب گاوخونی تأمین نشود می‌تواند تأثیر منفی زیادی را در این منطقه داشته باشد و حتی تالاب به کانونی از گردوغبار برای اصفهان تبدیل شود پس‌ می‌توان وضعیت تالاب را فاجعه‌ای زیست‌محیطی دانست.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس:

اصول‌گرایان به وحدت خوبی رسیده‌اند

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: دشمنان خارجی و جریانات سیاسی داخلی تلاش می‌کنند تا تشدید اختلاف را در جامعه اصول‌گرایی به وجود بیاوردند که این موضوع‌ها و ترفندها با هوشیاری و بصیرت اصول‌گرایان خنثی خواهد شد.

آخرین اخبار

تبلیغات