حضور پربار اصفهانی ها در دومین جشنواره مالک اشتر/ تصاویر

دومین جشنواره سراسری مالک اشتر هم زمان با هفته بسیج با حضور سردار محمدرضا نقدی فرمانده سازمان بسیج مستضعفین و تعدادی از منتخبین بسیج در سالن شهید فهمیده مجتمع ۵ آذر تهران این سازمان برگزار شد.

اسرار شگفت‌انگیز زمان خواب و طول عمر

علت خواب وجود رطوبت معتدل در مغز است که باعث سستی سلول‌های عصبی می‌شود.

پاسخ‌های کمالی به پرسش‌های مخاطبان؛

جزییات عفو سربازان فراری و جریمه‌ریالی

پس از انتشار خبر عفو جرم سربازان فراری و همچنین اعلام اجرای ثبت نام مرحله دوم جریمه ریالی، شماری از مخاطبان ابهامات و سوالاتی را مطرح کردند که جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستاد کل نیروهای مسلح به آنها پاسخ داده است.

بازخوانی هشدارهای مکرر رهبر انقلاب درباره اولویت اصلی کشور

در شماره جدید هفته‌نامه خط حزب‌الله، هشدارهای مکرر رهبر انقلاب درباره تغییر اولویت‌های اصلی کشور و به حاشیه‌رفتن اقتصاد مقاومتی، در یادداشتی تبیینی بازخوانی شده است.

زائران پیاده روی اربعین بخوانند؛

نکات پیاده روی اربعین به صورت سوال و جواب

ساک هایمان را چه کنیم؟ سعی کنید از کوله پشتی استفاده کنید. راحتترین نوع بار جهت حمل در این مسافت کوله هایی است که کامل روی دوش قرار می گیرد. در غیر اینصورت از ساک های چرخدار که تحمل این مسافت را داشته باشند استفاده کنید.

راهنمای استفاده از اینترنت‌ تلفن‌ همراه در عراق

زائرین عتبات عالیات به ویژه در ایام اربعین حسینی نیاز به استفاده از اینترنت دارند و اپراتورهای تلفن همراه در عراق نیز برای استفاده زائرین عزیز بسته های متنوعی از این خدمات را ارائه کرده اند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس مطرح کرد:

استفاده از روش‌های نوین کشاورزی برای افزایش بهره‌وری در استان اصفهان

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اهمیت توجه به موضوع افزایش راندمان محصولات تولیدی در سطح کشور، روش‌های نوین کشاورزی برای افزایش بهره‌وری در استان اصفهان مورد استفاده قرار گیرد.

فساد اقتصادی نیازمند جراحی گسترده است؛

محاکمه یک مهره سوخته

دولتی بودن اقتصاد، اقتصاد نفتی و پولی درشت با منابع بسیار و مصارف غیر شفاف، عدم شفافیت مالی و مالیاتی، بروکراسیهای پیچیده، نبود نهادهای نظارتی قوی، عدم اجرا شدن قوانین مرتبط با فساد و… از جمله دلایل فساد در اقتصاد کشور عنوان شده است.

دبیر کنگره ملی شهیده طیبه واعظی خبرداد:

کنگره ملی «شهیده طیبه واعظی» دوم آذرماه برگزار می‌شود

دبیر کنگره ملی شهیده طیبه واعظی از برگزاری کنگره ملی «شهیده طیبه واعظی» در دوم آذرماه خبر داد.

مجیدی: تروریستهای پاریس، نام اسلام را به سرقت برده‌اند

مجید مجیدی قبل از نمایش فیلمش در جشنواره بین المللی هنر سینماتوگرافی «کمراایمیج» با محکوم کردن اقدامات داعش گفت:امروز گروه تندرویی به اسم داعش جنایت میکند و اسم اسلام را به سرقت بردند، در حالی که این حرکتهای رادیکال و خشن هیچ نسبتی با دین ما ندارد.

آخرین اخبار

تبلیغات