رهبر معظم انقلاب در دیدار دست‌اندرکاران و کارگزاران حج:

برخی گروه‌های اسلامی در بعضی کشورها جای دوست و دشمن را اشتباه گرفتند و ضربه‌اش را خوردند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: در ۳۶ سال اخیر، استکبار گاه دشمنی با ایران را از زبان و رفتار کشورهای دیگر پیگیری کرده است اما ملت ایران همیشه متوجه بود که این کشورها فریب‌خورده و آلت دستند و دشمن واقعی، همان آمریکا و اسرائیل است.

در سالن ورزشی پوریای ولی حسن آباد،

برگزاری مسابقات والیبال جام اباصالح المهدی (عج)

مسابقات جام والیبال از طرف واحد تربیت بدنی مسجد، مهدیه و مجموعه فرهنگی اباصالح المهدی شهر حسن آباد در سالن ورزشی پوریای ولی در حال برگزاری است.

همراه با ورزش شرق اصفهان:

نوژن جوان خوراسگان، قهرمان مدارس فوتبال شهرستان اصفهان/ تصاویر

دومین فستیوال مدارس فوتبال شهرستان اصفهان در ورزشگاه تختی با قهرمانی مدرسه فوتبال نوژن جوان خوراسگان به کار خود پایان داد.

امام جمعه شهر اژیه:

ساخت فضای مناسب، جلوه اکرام مردم نسبت به امامزادگان است/ امامزاده شهباز چشم انتظار یاری خیرین

حجت الاسلام شاهمیری گفت: مهمترین جلوه اکرام ما نسبت به امامزادگان، ساخت فضایی در خور شان آن بزرگواران است تا خدایی نکرده موجبات بی احترامی به تربت پاک آنها را به وجود نیاورد.

مدیر گروه الفجر سنگال در گفت‌وگو با تسنیم:

‌نامه رهبر انقلاب به جوانان غربی، بینش تازه‌ای در آن‌ها ایجاد کرد‌

مدیر گروه تلویزیونی، رادیویی و رسانه‌ای الفجر سنگال گفت: نامه رهبر انقلاب به جوانان غربی، بینش تازه‌ای در آن‌ها ایجاد کرد و یک نامه بسیار مهم به شمار می‌رفت.

رسانه‌های آمریکایی نسخه کامل سند ادعایی توافق محرمانه ایران و آژانس را منتشر کردند+متن

برخی رسانه‌های غربی روز جمعه متنی را منتشر کردند که مدعی هستند متن کامل سند پیش‌نویس یکی از دو توافق محرمانه بین ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی است.

اسم خاورمیانه غلط است؛ اینجا غرب آسیا است

نهی چندباره رهبر انقلاب از به کارگیری یک «واژه مجعول»/ وقتی همه دستگاه‌ها بی‌توجه‌اند! +تصاویر

البته من اصرار دارم این منطقه را «غرب آسیا» بگویم، نه خاورمیانه. تعبیر خاور دور، خاور نزدیک، خاور میانه درست نیست. دور از کجا؟ از اروپا. نزدیک به کجا؟ به اروپا. یعنی مرکز دنیا اروپاست؛ هر جائی که از اروپا دورتر است، اسمش خاور دور است.

هشدار در آُستانه بازگشایی سفارت بریتانیا در ایران/

بازخوانی نقش موثر سفارت انگلیس در کودتای ۸۸ و اعترافات مهم دیپلمات های موثر روباه پیر در فتنه

اختلاف افکنی و زمینه سازی برای سقوط نظام سیاسی یک کشور ماموریت تعریف شده بریتانیا می باشد و تاریخ ما این ادعا را بارها تایید کرده است حال اگر اغراض سیاسی جلوی چنین اندیشه هایی را می گیرد، حرفی نیست ولی حداقل دغدغه مندان انقلاب هوشیارانه در میدان باشند تا گزندی از سوی این روباه مکار و پلید و خبیث به واسطه غفلت ما ایجاد نشود.

یک ماه تا پایان اعتبار بنزین ۷۰۰ تومانی/ زنگ‌ خطر کمبود بنزین به صدا درآمد

همزمان با آغاز شهریورماه شاهد افزایش مصرف بنزین در کشور خواهیم بود که این موضوع شرایط سختی را پیش روی مسئولان پالایش وپخش برای تامین بنزین کشور گذاشته است.

سردار سلیمانی به حرم حسین بن علی(ع) مشرف شد + عکس

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه معاون رئیس هیأت فرماندهی گروه‌های داوطلب مردمی عراق (حشد الشعبی) به آستان مقدس حسینی مشرف شد.

آخرین اخبار

تبلیغات