در هفته منتهی به ۱۱ اردیبهشت؛

نرخ ۸ گروه خوراکی کاهش یافت

در هفته ای که گذشت نرخ گروه موادخوراکی لبنیات و میوه های تازه افزایش، قیمت تخم مرغ، برنج، حبوب، سبزی های تازه، گوشت قرمز، گوشت مرغ، قند و شکر و روغن نباتی کاهش یافته و نرخ چای ثابت مانده است.

در اولین گفت و گوی رسانه ای معاون سیما بیان شد:

شبکه های اجتماعی رقیب تلویزیون شده است

معاون سیما آخرین اخبار و اطلاعات راجع به ساختار، برنامه ها و اولویت های معاونت سیما را برای تسنیم تشریح کرد و گفت: ماهواره و شبکه های اجتماعی چه در اینترنت و چه در تلفن همراه رقیب ما هستند که هر روز پیچیده تر و به روزتر می شوند.

طی تحقیقات انجام شده:

۹ روش برای مقابله با استرس و شوک روحی

برای مقابله با استرس یا فشارهای روانی، راهکارهای مختلفی وجود دارد که از آن جمله می توان به مهربانی کردن به خود، شستن دست ها با آب گرم، زمزمه یک آهنگ و جویدن کرفس اشاره کرد.

استاندار اصفهان تاکید کرد:

ضرورت استفاده از پساب‌های استان برای مبارزه با ریزگردهای تالاب گاوخونی

استاندار اصفهان گفت: پساب های تولیدی باید برای مبارزه با ریزگردها و تغذیه تالاب گاوخونی و نه آبیاری کشاورزی مورد استفاده قرار گیرد.

همزمان با روز جهانی ماما؛

کاربردهای جالب پوست پرتقال

از بین بردن بوی کفش از دیگر کاربردهای پوست پرتقال است. در صورتی که پوست پرتقال را در کیف،لباس و یا کفش خود قرار دهیدبه طور کامل بوی ناخوشایند آن را جذب می کند.

یک یادآوری تاریخی که مسئولان دولتی نباید آن را فراموش کنند

رقاصی «پول کثیف» در هوای دانشگاه آزاد و شرکت بهینه‌سازی سوخت

سؤال اینجاست: مصادیق پول کثیف در گذشته چه بوده است و آیا کسانی که امروز دم از مبارزه با پول کثیف می‌زنند، کارنامه‌ای سیاه‌تر در این باره به خصوص در عرصه انتخاباتی از خود به جا نگذاشته‌اند؟

ثبت نامِ اینترنتی چند؟

گسترش ابعاد دیجیتالی و اثبات جایگاه وب در پیشرفت و تعالی ملت‌ها امروزه یکی از بدیهی‌ترین امور به نظر می‌رسد؛ دیدگاهی که شاید در جوامع کمتر توسعه یافته یا درحال توسعه با کندی حاکم شد.

رئیس پژوهشگاه محیط زیست اصفهان

نگرش مسئولان به مقوله زیست محیطی زاینده‌رود و تالاب گاوخونی نیازمند تغییر است

رئیس پژوهشگاه محیط زیست اصفهان با بیان اینکه نگرش مسئولان به مقوله زیست محیطی زاینده‌رود و تالاب گاوخونی باید تغییر کند، گفت: حق آبی تالاب گاوخونی باید تأمین شود و از بازیافت پسماند های انسانی و آب خام آن در حوزه صنعت استفاده کرد.

چگونه پای همسفری و همخانگی به سایت‌های تبلیغاتی باز شد؟

یکی از سایت‌های اینترنتی که در زمینه فروش و تبلیغات فعالیت می‌کند، بخشی تحت‌عنوان «آگهی‌های اجتماعی» راه‌اندازی کرده که در آن نیازهایی همچون «همسفری»، «همخانگی»، «یارگیری‌های ورزشی»، «فعالیت‌های داوطلبانه» و… مطرح می‌شود.

بعد از شیگلوزیس؛ ویروسی دیگر در راه است

سبزیجات آلوده، پای “عفونت لیستریایی” را به اصفهان می‌کشاند؟

عفونت لیستریا یا لیستریوزیس نوعی بیماری مشترک میان انسان و حیوان است که معمولا دراثرخوردن غذاهای آلوده و از طریق باکتری “لیستریا منوسیتوژنز” وارد بدن انسان می‌شود.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات