گزارش تصویری:

جشن قرآنی دانش آموزان اژیه در قاب تصاویر

جشن قرآنی دانش آموزان پایه سوم دبستان با حضور مسئولان شهر اژیه همزمان با ایام ولادت امام علی(ع) برگزار شد.

فرماندار در همایش شوراهای بخش های پنج گانه شرق اصفهان:

قانون رضایت افراد زیاده خواه را برآورده نخواهد کرد/ در توزیع آب به حق خود قانع باشیم

فرماندار شهرستان اصفهان در همایش شوراهای بخش های پنج گانه شرق اصفهان گفت: قانون رضایت افراد زیاده خواه با خواسته های غیر قانونی را برآورده نخواهد کرد

آیا با رفع احتمالی تحریم ها مشکلات حل می شود؟

وقتی خودکفایی در کشاورزی “مزخرف” خوانده می‌شود/ ادامه توهم مسئولان دولتی در ماجرای رفع تحریم‌ها و حل یکباره مشکلات اقتصادی!

در حالی این جملات در سایت های خبری و شبکه های اجتماعی از زبان مشاور معاون اول دولت یازدهم دست به دست می گردد که تا کنون بارها و بارها دولت یازدهم به دلیل سیاست های غلط وارداتی مورد انتقاد صاحبنظران و کارشناسان اقتصادی قرار گرفته است.

همزمان با سراسر کشور:

شرق اصفهان، اعتکاف کجا بریم؟

اعتکاف مهمانی عاشق و معشوق در خانه ی خداست تا اواز بندگی سرداده و عفو و بخشش از عمق جان سر دهیم.

چرا زن‌ها به طنزهای ضد زن می‌خندند؟

واکنش گسترده به طنزهای جنسیت‌زده در ایران که به تازگی در شبکه‌های مجازی و اجتماعی بالا گرفته است، بار دیگر اهمیت بررسی این پدیده را هم‌چون نمادی از خشونت روانی علیه زنان برجسته کرده است.

قابل توجه تکنوکرات‌های داخلی؛

وقتی آمریکا به فکر اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی است

در حالی که شماری از چهره‌های اصلاح‌طلب، خودکفایی در محصولات کشاورزی را هدف قرار داده‌اند، جدیدترین تحولات در آمریکا به عنوان مهد اقتصاد سرمایه‌داری نشان می‌دهد قبله تکنوکرات‌های ایرانی تا چه حد بر خودکفایی کشاورزی تمرکز دارد.

وقتی نمک جنجال برانگیز می‌شود

جنجال ید و ادعای متولیان سلامت استان اصفهان

این روزها درگیرودار شیوع بیماری شیگلوز در اصفهان، انتشار خبر مسمومیت نمک‌های یددار و منع خرید و مصرف آن از بازارهای سطح شهر نیز به نوبه خود برای شهروندان دغدغه‌آفرین شده است.

سایه سنگین هزینه های بی قاعده بر سر محرومیت های اصفهان

به راستی اولویت برنامه های این شهر چیست؟ ، بانک ایده برای برگزاری نکوداشت هفتۀ اصفهان یا اختصاص اعتبار ات لازم برای ترمیم بسیاری از اماکن و بناهای تاریخی در حال تخریب یا دعوت از سرمایه گذران، نسبت به تکمیل پروژه های اقتصادی هم چون مترو و طرح های نیمه تمام دیگر.

قابل توجه بهداشت شماره یک اصفهان:

درب تنها زایشگاه کوهپایه همچنان بسته است/ تولد نوزاد در اورژانس درمانگاه

علی رغم پیگیری مسئولان محلی در بازگشایی زایشگاه شهر کوهپایه متاسفانه اقدامی عملی مبنی بر بازگشایی درب زایشگاه این شهر توسط بهداشت شماره یک صورت نگرفته است.

این روزها کم خوری کنید

هر چه به فصل گرما نزدیک‌تر می‌شویم، باید دور مصرف غذاهای سنگین‌تر و چرب‌تر را هم خط بکشیم زیرا سیستم گوارشی ما با خروج گرما از اندام‌های داخلی، ضعیف‌تر می‌شود و دیگر قدرت کافی برای هضم غذاهای سنگین نخواهد داشت.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات