در نمایشگاه دستاوردهای بانوان حسن آباد مطرح شد:

اشتغالزایی بانوان فرصتی برای خلق اقتصاد مقاومتی است

شهردار حسن آباد گفت: کانون بانوان با هدف شناسایی ظرفیت های بالقوه و بالفعل زنان در عرصه های مختلف و انسجام بخشی به فعالیت های این قشر از جامعه فعالیت می کند.

مسکن مهر پروژه ای بدون چشم انداز برای متقاضیان/

متقاضیان مسکن مهر با “بی‌مهری” مواجهند

برای پروژه عظیم ملی مسکن مهر، سرمایه‌های بسیار زیادی به کار گرفته شده و پول‌های گزاف و هنگفتی از منبع بیت المال برای آن هزینه شده است، مهمتر اینکه عده زیادی از مردم که براساس ضوابطی که برای تصاحب مسکن مهر مقرر شده بود از قشر ضعیف و دهک‌های پایین اقتصادی جامعه بوده‌اند، به امید آنکه خانه دار شوند مبالغی را برای این پروژه پرداخت نموده‌اند و اگر این پروژه به اتمام نرسد صرفا مردم هستند که متضرر می‌شوند.

در دنیای مجازی امروز:

فرهنگ چندین و چند ساله ای که دستخوش شهوت شده است

شما به عنوان یک کاربر ساده ی اینترنت، روزانه با چندین لینک و سایت و تبلیغ زننده دست و پنجه نرم می کنید که دست از قضا بیشترین تعداد کلیک خور در این فضا را به خود اختصاص داده است.

توهین بی شرمانه به ایرانیان در کاریکاتور روزنامه الریاض عربستان

روزنامه الریاض چاپ عربستان سعودی در کاریکاتورهای شماره امروز خود به صورت بی شرمانه ای به ایرانیان و حکومت ایران توهین کرده است.

اداره آموزش و پرورش جرقویه علیا برگزار کرد:

مسابقه تفسیر قرآن ویژه فرهنگیان

مسابقات قرآنی در راستای ارتقاء بینش قرآنی جامعه فرهنگی منطقه و انتقال انها به دانش آموزان برگزار می شود.

معاون پژوهشی پژوهشگاه شاخص‌پژوه عنوان کرد

آمادگی بخش خصوصی به منظور اجرای منویات رهبری برای تحقق جهش علمی

معاون پژوهشی پژوهشگاه شاخص‌پژوه اصفهان از آمادگی بخش خصوصی به منظور حضور فعالانه در حوزه علمی و پژوهشی به منظور تحقق جهش علمی کشور متناسب با فرمایشات مقام معظم رهبری خبر داد.

آخرین اخبار

تبلیغات