رئیس جامعه متخصصان داخلی ایران در نقد سریال مدیری

مردم بر اثر بی‌اعتمادسازی “درحاشیه” به کدام پزشکان مراجعه کنند؟

رئیس جامعه متخصصان داخلی ایران از تحریم مشاهده نکردن سریال “درحاشیه” توسط پزشکان خبر داد و گفت: کسانی که برای یک سریال ۷ تا ۱۰ میلیارد دستمزد می‌گیرند پاسخ دهند مردم بر اثر بی‌اعتمادسازی چنین سریال‌های باید به کدام پزشک مراجعه کنند.

بیانیه سپاه به مناسبت یوم‌الله ۱۲ فروردین:

سقوط قطعی قدرت‌های سلطه‌گر با خیزش موج جهانی استکبارستیزی/ علی رغم تلاش دشمن در ایجاد شکاف بین مردم و نظام ، ملت ایران به حرکت پیشتازانه خود ادامه داده است

سپاه در بیانیه‌ای تاکید کرد شکل‌گیری موج جهانی استکبارستیزی و استقلال‌طلبی ملت‌ها و ناکامی جبهه متحد دشمنان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای در صحنه تقابل با نظام جمهوری اسلامی، هراس رو به تزایدی را در اتاق‌های فکر و فرماندهی قدرت‌های سلطه‌گر و مستکبر جهانی و نیز ارتجاع منطقه حاکم و آنان را در انتظار سقوط و فروپاشی قطعی قرار داده است.

پیرترین انسان زمین مرد

کهنسال ترین انسان روی زمین از منظر کتاب رکوردهای گینس روز چهارشنبه در ژاپن مرد.

عراقچی: امشب بیانیه می دهیم/ تمام تعطیلات نوکری مردم را کردیم

عراقچی در حاشیه مذاکرات لوزان گفت: ما به کار خود برای نگارش متن ادامه خواهیم داد‬‌ اما ‫در پایان امروز توافق نخواهیم داشت؛ در هر توافقی باید حتما همه تحریم ها لغو شود ‌باید برنامه تحقیق و توسعه ایران با ماشین های پیشرفته ادامه یابد‬‌.

پشت صحنه مذاکرات در لوزان / از پیتزا کری تا شرب خمر وزاری ۵+۱+ تصاویر

مذاکرات هسته ای ایران و شش قدرت جهانی با زوایا و حواشی مختلفی روبرو بوده است، از دوچرخه سواری وزیر خارجه آمریکا تا ورزش کردن وزیر خارجه چین.

واکنش سخنگوی نتانیاهو به اظهارات سردار نقدی

سخنگوی نخست‌وزیر رژیمی که تنها دارنده سلاح‌های هسته‌ای در خاورمیانه قلمداد می‌شود به اظهارت رئیس سازمان بسیج درباره محو رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.

خبری که برای نکونام حاشیه ساز شد!

یکی از سایت های سوئدی دوشنبه خبری منتشر کرد که باعث ایجاد حاشیه هایی برای نکونام شد.

بازخوانی خاطره رهبر معظم انقلاب از ۱۲ فروردین ۵۸

براى اولین بار بعد از دوران کوتاه صدر اسلام یک حکومت و نظامى اعلان شد که داراى دو خصوصیت مردمى بودن و الهى بودن است؛ یعنى جمهورى اسلامى.

حمایت اندیشکده های غربی از پسر«آیت الله»/ محاکمه مهدی هاشمی برای ضربه به پدر وی است+ عکس

دفاع مخالفین جمهوری اسلامی از مهدی هاشمی این سوال را مطرح می کند که منافع مشترک این آقازاده با رسانه های ضد نظام چیست که پس اعلام حکم وی این رسانه ها خود را به آب و آتش می زنند؟

امام جمعه موقت تهران تشریح کرد؛

ماجرای مجوز وزارت ارشاد به آلبوم خواننده زن

امام جمعه موقت تهران با اشاره به مجوز وزارت ارشاد به آلبوم خواننده زن، گفت: اشتباهات دولت دهم مجوز تکرار اشتباهات برای دولت یازدهم نیست.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات