معاون اول قوه قضائيه در جمع مردم شهر اژیه:

پشتیبانی مردم عامل استمرار و بقای دولت و انقلاب است

معاون اول قوه قضائیه گفت: حضور مردم در همه ی صحنه ها همراه با بصیرت، پشتوانه محکم برای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

یادداشت ژیلا صادقی درباره حواشی کشمکش فرزاد حسنی و آزاده نامداری

پدیده افشای اطلاعات مربوط به اهالی رسانه و هنر در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، پدیده جدیدی نیست، اما به نظر می‌رسد که در روزهای اخیر، این موضوع ابعادی متفاوت یافته است.

چند نکته مهم درباره چای

همیشه سعی کنید از آب تازه استفاده کنید مسلما آبی که چند بارجوشیده، در طعم و خاصیت چای اثر زیادی می‌گذارد. آب چندبار جوشیده را پای گل‌ها و در گلدان‌ها بریزید.

توسط جوان با ذوق ورزنه‌ای انجام شد

احیای حرفه سنتی گاوگرد در ورزنه

احیای حرفه سنتی گاوگرد در ورزنه توسط یکی از جوانان با ذوق این دیار، جاذبه‌ای به جاذبه‌های دیگر این شهر تاریخی افزود.

یارانه پردرآمدها حذف می شود؟

باوجود اینکه طبق اعلام دولتی ها حذف یارانه پردرآمدها از سال قبل بصورت چراغ خاموش آغاز شده اما بازهم مجلسی ها این مهم را در بودجه برای دولت تکلیف کردند؛ برهمین اساس باید منتظر عملکرد دولت ماند.

آشنایی با سنگین‌ترین و مخرب‌ترین سلاح نیروی هوایی ارتش +عکس

در این گزارش به دو نمونه مهمات خواهیم پرداخت که نقش بسیار مهمی در افزایش نقش آفندی نیروی هوایی ارتش داشته و در حقیقت به عنوان سلاح های استراتژیک نهاجا می توان از آنها نام برد. این دو سلاح یکی موشک ضد رادار KH-58 و دیگری بمب سنگر شکن KAB-1500 به عنوان سنگین ترین بمب هواپرتاب نهاجا است.

برج میلاد فرداشب خاموش می‌شود

امیر دودابی نژاد اظهار داشت: ساکنان کشورهای جهان نیز فردا شب شماری از چراغ ها و وسایل روشنایی را به مدت یک ساعت خاموش می کنند تا از بهبود مصرف انرژی و حفظ محیط زیست حمایت کنند.

نوش آباد شهری مخفی در دل کویر سوزان شرق اصفهان+ تصاویر

نوش آباد شهری مخفی در دل کویر سوزان شرق اصفهان است، شهری که هنوز رازهای سربه مهر دارد و کسی نمی‌داند در آن سوی تونل‌های دست‌کندی که تا امروز کشف شده، چه چیزی نهفته‌ است.

خداحافظی گوگل با گوگل پلاس

گوگل قصد دارد تا سرویس گوگل پلاس خود را کنار بگذارد.

در شهر حسن آباد جرقویه علیا:

محفل انس با قرآن با حضور دکتر علم الهدی به روایت تصویر

محفل قرآن با حضور حجه السلام محمد حسین طباطبایی (علم الهدی) و بعضی از قاریان و حافظان بین المللی در مسجد جامع شهر حسن آباد برگزار شد.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات