۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تردد در سطح محورهای کشور ثبت شد

رئیس پلیس راهور گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تردد در سطح کشور ثبت شده که دوربین‌های مستقر در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی آمار تردد خودروها را ثبت و کنترل کردند.

قلع و قمع درختان کهنسال توسط یک سازمان دولتی

در حالی که اعضاء شورای شهر تهران در طی سال‌های گذشته تخریب باغها و درختان را ممنوع کرده‌اند سازمان هواشناسی در روزهای اخیر حدود ۱۵۰ اصله درخت را قطع و بنا دارد به جای آن پارکینگی را احداث کند.

اجرای شبکه موبایل نسل سوم در شهر اصفهان

مدیرعامل شرکت مخابرات استان اصفهان گفت: به طور رسمی از سوی وزیر ارتباطات اجازه بهره برداری از تجهیزات نصب شده و قابل بهره برداری در بخش موبایل نسل سوم در استان اصفهان صادر شد که فاز نخست آن در شهر اصفهان اجرایی شده است.

پوستر “اصفهان شهر زیبای خدا” رونمایی می‌شود

همزمان با فرارسیدن جشنواره کودک و نوجوان و جشنواره میراث فرهنگی ناملموس(‏ICCN‏) از پوستر “اصفهان شهر زیبای خدا” ‏به عنوان شعار شهر اصفهان رونمایی خواهد شد.

من تک فرزندم ؛ مشکلاتم را درک کنید

وضعیت بد اقتصادی و ازدواج در سنین بالا بزرگترین عامل کاهش نرخ باروری است که اصلی ترین عامل زمینه ساز برای تک فرزندی محسوب می شود.

کلماتی به زبان سربی…

“آیا خبر مرگ، خوشایندی دارد؟ برای بسیاری کسان گفتنش، دشوار است. نه آنهایی که عادت کرده‌اند و دل گفتنش را دارند. نه اینکه دل شان سخت باشد یا ازجنس سنگ، نه. زبان سربی هم می‌تواند این دوکلمه را بگوید. اصل مطلب، پیدا کردن همان دوکلمه است و شیوه گفتن شان، آرام بخش و دلداری دهنده، لحنی کمابیش از جنس فرشتگان ـ که صبوری را در دل و جان خودشان داشته باشد. بر‌ای من، تحملش آسان نیست. شنیدن خبرمرگ را می‌گویم…”

هویت شهید گمنام اصفهانی دانشگاه امیرکبیر شناسایی شد

هویت یکی از شهدای گمنام دانشگاه امیرکبیر، از طریق آزمایش DNA شناسایی شد.

اولین خانه بیداری کشور در اصفهان افتتاح می‌شود

اولین خانه بیداری اسلامی ایران با هدف تمدن سازی جمهوری اسلامی با حضور علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در اصفهان افتتاح خواهد شد.

تدابیر سازمان مدیریت بحران برای حوادث هسته‌ای

رییس سازمان مدیریت بحران کشور از تدابیر این سازمان برای آمادگی در برابر حوادث و تشعشعات هسته‌ای خبر داد و گفت: به منظور هماهنگی و آمادگی بیشتر در این زمینه سازمان انرژی اتمی از سال گذشته به عضویت شورای هماهنگی سازمان مدیریت بحران کشور درآمد.

معاون وزیر ارشاد در اصفهان:

دبیرخانه هنرهای تجسمی کشور در اصفهان پایه‌ریزی شود

اصفهان شهر تمدن ساز و پایه گذار فرهنگ و تمدنی بوده و من معتقدم که دبیرخانه هنرهای تجسمی باید در اصفهان پایه‌ریزی شود.

  • صفحه 1 از 3
  • 1
  • 2
  • 3

آخرین اخبار

تبلیغات