از افشاگری رحیمی تا صحبت‌های جنجالی مایلی‌کهن علیه دایی و فردوسی‌پور/ دایی ابقا شد

اکثر دقایق برنامه شب گذشته نود به اتفاقات باشگاه پرسپولیس که در هفته گذشته رخ داده بود، اختصاص یافت.

خاطرات تلخ دختر ایزدی که از چنگ داعش گریخت

«نارین»، دختر ایزدی خاطرات تلخ خود را از دوران اسارت، کنیزی و نحوه فرار از چنگ داعش شرح داد.

برقراری چراغ خاموش تماس تصویری اپراتور سوم موبایل

در حالی که تجربه شخصی برخی مشترکان نشان می‌دهد که تماس تصویری اپراتور سوم تلفن‌همراه از هفته گذشته برقرار شده اما رایتل این موضوع را تائید نمی‌کند و در عین حال هیچ مجوزی هم برای این سرویس صادر نشده است.

آموزش مستضعفین منطقه توسط نیروی قدس سپاه

سرلشکر جعفری درخصوص توانمندی های نیروی قدس سپاه، با بیان اینکه اقرار دشمنان بهترین ارزیابی از عملکرد این نیرو است، گفت: کمک فکری و یا آموزش مردم مستضعف منطقه، توسط نیروی قدس سپاه انجام شده که موفق هم بوده است.

احتمال استیضاح شهردار اصفهان

رئیس شورای شهر اصفهان گفت:اگر رویکرد و رفتار شهرداری تغییر کرد که هیچ در غیر این صورت نه تنها تذکر و سوال بلکه طرح استیضاح از شهردار را هم مطرح می کنیم، این اتفاق دو حالت دارد یا ایشان رای می آورند و شهردار باقی می ماند و یا این که نه به هر حال ما به وظیفه قانونی خود عمل می کنیم.

کارگران فولاد مبارکه و ذوب آهن در معرض قارچ پوستی

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: کارگران فولاد مبارکه و ذوب آهن و سربازان یگان‌های نظامی و انتظامی استان به دلیل اینکه بخش زیادی از روز پای آنها در پوتین به سر می برد بیشتر از سایر افراد در معرض ابتلا به بیماری پوستی قارچ کاندیدا قرار دارند.

برداشت دیرهنگام گندم در مناطق سردسیری مطالبات کشاورزان را به تعویق انداخت

مدیرکل اداره غله استان اصفهان گفت: برداشت دیرهنگام گندم در مناطق سردسیری از جمله چادگان سبب به تعویق افتادن مطالبات گندم کاران شده است.

تصادف زنجیره‌ای در ورودی فرودگاه اصفهان و امدادرسانی هلال احمر

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امداد رسانی به حادثه تصادف زنجیره‌ای در ورودی فرودگاه اصفهان خبر داد.

روزانه ۵۰۰ تن گوگرد بر سر مردم اصفهان ریخته می‌شود

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم با عرضه بنزین یورو ۴ از آغاز مهر از ریختن روزانه ۵۰۰ تن گوگرد بر سر مردم اصفهان جلوگیری کنند.

در گفتگوی رییس آموزش و پرورش جرقویه علیا مطرح شد:

لزوم تدابیر ویژه در جذب نیروی بومی معلم خواهر در جرقویه علیا/ قانون مجتمع های آموزشی خوب اجرا نشد

رییس آموزش و پرورش جرقویه علیا گفت: مشکل اساسی کمبود نیروی انسانی در بخش خواهران است که لازم است تدابیری را برای جذب نیروی بومی اتخاذ کنیم.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات