در آستانه بازگشایی مدارس:

گردهمایی مدیران و معاونان پرورشی آموزشگاه های مدارس جرقویه علیا

در آستانه بازگشایی مدارس جلسه ای با شرکت ریئس آموزش و پرورش و دیگر مسئولین اداره و مدارس در دبیرستان امام خمینی(ره) کمال آباد برگزار شد.

اعلام عمومی جراحی رهبر انقلاب جلوی تبلیغات کذب شبکه‌های بیگانه را گرفت

رئیس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری گفت: اعلام عمومی و آگاه‌سازی ملت از عمل جراحی رهبر انقلاب، از تبلیغات منفی و کذب شبکه‌های بیگانه جلوگیری به عمل آورد. –

۵۰ درصد اتوبوس‌های کشور به دلیل مشکل سوختی خاک می‌خورند

شهردار اصفهان گفت: ۵۰ درصد اتوبوس‌های کشور به دلیل مشکل سوختی خاک می‌خورند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی:

اصفهان ستیزی در مدیریت کشور وجود دارد

حجت‌الاسلام موسوی لارگانی گفت: بی‌شک بزرگ‌ترین مشکل استان آب و کمبود آن است. حقیقتاً شاهد یک عدم اعمال مدیریت واحد در بحث آب حوزه زاینده‌رود هستیم.

حجت الاسلام علی اکبر ناطق نوری:

گزارش موضوع آب اصفهان را خدمت رهبر معظم انقلاب خواهم برد

رئیس دفتر بازرسی دفتر رهبر معظم انقلاب گفت: با وجود تبلیغات سوئی که اخوان المسلمین نسبت به ایران داشت اما دید مردم غزه نسبت به حکومت و ملت ایران عوض شد و ایران به هیچ وجه از حمایت مردم غزه کوتاه نخواهد آمد.

حجت الاسلام سالک:

مدیریت واحد آب از سرچشمه زاینده‌رود تا تالاب گاوخونی زیر نظر وزیر نیرو اجرایی شود/ ضرورت ترویج فرهنگ اسلامی در جامعه

نماینده مردم اصفهان گفت: در صورت عملیاتی شدن کنترل‌ها در بالادست زاینده‌رود از هدررفت بیش از ۲۰۰ میلیون متر مکعب آب جلوگیری شده و این میزان آب به مردم استان های اصفهان و یزد می رسد.

ایده های جدید و خلاقانه در برنامه های فرهنگی مذهبی ضروری است

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: برنامه های فرهنگی و هنری با رویکرد مذهبی مورد استقبال مخاطبان و عموم است و در این راستا ایده های جدید و خلاقانه در برنامه های فرهنگی مذهبی ضروری است.

استاندار در جلسه ی شورای اداری با حضور حجت الاسلام ناطق نوری:

احیای زاینده‌رود با اولویت خاص به عنوان مسئله‌ی ملی حل شود

رسول زرگر پور گفت: زاینده رود در جایگاه رودخانه ای تمدن ساز، حیات بخش و شریانی روح‌افزا با مشکلاتی روبرو است که علیرغم همه ی تلاش ها، رفع این مشکل باید مورد توجه ویژه ی مسئولین قرار گیرد.

اولین دوره جشنواره ورزشی مجتمع‌‌های شبانه‌روزی کمیته امداد کشور به پایان رسید

مدیر امور فرهنگی و آموزش کمیته امداد استان اصفهان گفت: اولین دوره جشنواره ‏ ورزشی مجتمع های شبانه‌روزی کمیته امداد کشور ویژه جام دهه کرامت با معرفی تیم‌های برتر به پایان رسید‎.

ضرورت برنامه های جریان ساز در حوزه فرهنگ دینی/اهمیت کانون های مساجد در برنامه ریزی های فرهنگی دینی

معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان در نشستی با تعدادی از مدیران مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان بر ضرورت برنامه های جریان ساز در حوزه فرهنگ دینی تاکید کرد و گفت:کانون های فرهنگی هنری مساجد در برنامه ریزی های فرهنگی دینی نقش به سزائی دارند.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات