زیارتی از دور:

تاریخچه همه ضریح های حرم امام رضا علیه السلام

بنا به شواهد تاریخی، تاکنون چندین ضریح بر روی مرقد شریف امام رضا (ع) نصب گردیده که ضریح فعلی پنجمین ضریح است و در مورد تاریخچه ضریح های نصب شده بر روی مرقد مطهر امام روایات متفاوتی در منابع تاریخی ذکر شده است که شاید اشاره به گوشه ای از آن ها خالی از لطف نباشد.

نظر فیسبوکی ابتکار در مورد کم آبی:

معضل «کم آبی» با دعوای منطقه‌ای حل نمی‌شود

رئیس سازمان محیط زیست در صفحه فیسبوکش بااشاره به معضل «کم آبی» گفت: به جای دعوای منطقه ای برویم با مردم، شاورزان و صنایع، جنبش اجتماعی برای آموزش، اطلاع رسانی و تغییر نگرش مردم برای اصلاح الگوی مصرف براه اندازیم و مطالبه ما صرفه جویی در آب باشد.

معاون قضایی دادستان کل کشور در امور فضای مجازی:

وزارت ارشاد «مجوز» فیلتر و مسدودسازی سایت‌های خبری را ندارد

عبدالصمد خرم‌آبادی گفت: وزارت ارشاد صلاحیت و مجوز فیلتر و مسدودسازی سایت‌های خبری را ندارد.

با حضور مسئولین:

نخستین همایش کانون بانوان کویر جرقویه علیا برگزار شد

اولین همایش کانون بانوان شهرداری حسن آباد با حضور پر شور بانوان شهر و مسئولین منطقه در سالن اجتماعات مدرسه فاطمیه حسن آباد برگزار شد.

بحران غذا جدی‌تر از بحران آب است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) گفت: عده‌ای اعتقاد دارند کمبود آب بحران است اما باید توجه داشت که در صورتی که غذا نباشد آب هم وجود نخواهد داشت.

اندر احوالات بلاتکلیفی کرسی ریاست دانشگاه اصفهان

شاید روز نوزدهم آذرماه سال گذشته وقتی امضای فرجی‌دانا زیر حکم سرپرستی هوشنگ طالبی بر دانشگاه اصفهان نشست، کمتر کسی فکر می‌کرد روزگاری نه چندان دور همین حکم یکی از دلایل استیضاح این وزیر باشد.

سوت پایان زندگی یک داور…

مرتضی شکرانه داور بین المللی فوتسال اصفهان که مدت‌ها از بیماری سرطان رنج می‌برد امروز درگذشت. او عصر پنج شنبه برای آخرین بار در میدان رقابت حاضر شد تا سوت آغاز دیدار خیرخواهانه‌ای که برای حمایت از خود او برگزار می‌شد را به صدا درآورد.

صدور مجوز برای موسیقی «رپ»

مدیر کل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تک‌خوانی بانوان برای بانوان ‌از نظر شرعی منعی ندارد ولی مشخص نیست چرا عده‌ای از بزرگان نسبت به این مسئله اعتراض دارند در حالی که این مسئله می‌تواند یک الگوی جهانی باشد.

جنینی بعد از ۳۶ سال از بدن یک زن هندی خارج شد+عکس

پزشکان هندی جنین ۳۶ ساله ای را از بدن یک زن خارج کردند. به گفته پزشکان این طولانی ترین حاملگی خارج رحمی در جهان است.

امام جمعه شهر نصرآباد جرقویه سفلی:

خوبی ها را در ستاد امر به معروف و نهی از منکر نشر دهیم

امام جمعه شهر نصرآباد جرقویه سفلی در نماز جمعه این هفته گفت: فلسفه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر ترویج خوبی ها و نشان دادن قبح زشتی ها از طریق کارهای فرهنگی می باشد.

  • صفحه 1 از 3
  • 1
  • 2
  • 3

آخرین اخبار

تبلیغات