معاون امور عمرانی استانداری اصفهان:

افتتاح ۴۲۹ پروژه عمرانی در هفته دولت توسط شهرداری‌ها و دهیاری‌ها

معاون امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: در هفته دولت ۴۲۹ پروژه عمرانی توسط شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان اصفهان افتتاح شده و به بهره‌برداری می‌رسد.

از تجلیل پزشکان شاغل در اداره کل بهزیستی استان اصفهان تجلیل شد

همزمان با زادروز بوعلی سینا و به مناسبت گرامیداشت مقام و منزلت پزشک با حضور مدیرکل ومدیر روابط عمومی طی مراسمی از پزشکان شاغل در اداره کل بهزیستی استان اصفهان تجلیل شد.

رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان اصفهان خبر داد

هکر ۱۵۰۰ خط اینترنت در اصفهان دستگیر شد

رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: فردی که خطوط ADSL بیش از ۱۵۰۰ نفر از شهروندان را هک و از پهنای باند آن‌ها به صورت رایگان استفاده می‌کرد شناسایی و دستگیر شد.

رئیس انجمن حمایت از کشاورزان اصفهان:

رئیس انجمن حمایت از کشاورزان اصفهان:

رئیس انجمن حمایت از کشاورزان اصفهان گفت: اگر طرح تونل گلاب ۲ به موقع ساخته شده و به بهره برداری می رسید امروز با بروز هرگونه مشکل کوچک یا بزرگ برای تصفیه خانه باباشیخعلی، اصفهانی‌ها براثر قطع آب دچار مشکل نمی‌شدند.

فردا و با حضور معاون اول رئیس جمهور

شهر رویا‌ها در اصفهان افتتاح می‌شود

فردا هم‌زمان با دومین روز از هفته دولت مجموعه شهر‌بازی شهر رویا‌ها با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.

اقدام غرورآفرین سپاه:

سپاه یک فروند پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی را با موشک ساقط کرد

روابط عمومی ‌کل سپاه از سرنگونی یک فروند پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی توسط پدافند نیروی هوافضای سپاه خبر داد.

بهره‌برداری از ۱۶۸ پروژه بهزیستی اصفهان

همزمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت، ۱۶۸ پروژه توسط بهزیستی استان اصفهان با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد و ۴۸۰ میلیون ریال به بهره برداری خواهد رسید.

با هدف بازدید و افتتاح چند طرح بزرگ در هفته دولت؛

اصفهان میزبان معاون اول رییس جمهور می شود

در سومین روز از شهریور ماه، اسحاق جهانگیری- معاون اول رییس جمهور به منظور افتتاح و بازدید از چند طرح عمرانی و شرکت در جلسه شورای اداری، به استان اصفهان سفر می کند.

میلاد حبیبی:

به جهنم که زاینده رود…

و امروز اصفهان نفس های آخرش را میکشد!

هشدار به شاعران جوان

محمدحسین جعفریان گفت: کار سختی است که شاعری بخواهد به شعر عاشقانه توجه نداشته باشد، مخصوصا در ابتدای راه. البته برای شروع خوب است ولی ماندن در شعر عاشقانه خطرناک است.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات