روزشمار فتنه88 /13 تیر

انتشار گزارش کمیته صیانت از آرای موسوی/ «توزیع سیب‌زمینی مجانی» از استنادات این کمیته جهت تقاضای ابطال انتخابات

در گزارش تفصیلی کمیته صیانت از آرای موسوی، تلاش برخی مقامات دولتی به سود احمدی‌نژاد، افتتاح پروژه‌های عمرانی و توزیع سیب‌زمینی مجانی در نقاط مختلف کشور از استنادات این کمیته جهت تقاضای ابطال انتخابات است.

امام جمعه شهر اژیه:

تنوع طلبی مردها از انحرافات ماهواره نشات می گیرد

امام جمعه شهر اژیه گفت: دیدن صحنه های ماهواره اثرات مخربی بر روی انسان دارد که یکی از ان اثرات بر مردها تنوع طلبی و قانع نبودن به حلال خودشان است.

کپی‌برداری در ماه رمضان؛

واکنش نشریه تایم به کپی‌برداری «هفت سنگ» از مجموعه آمریکایی «مدرن فمیلی»؛

نشریه تایم چاپ آمریکا نوشت: طرفداران سریال «خانواده مدرن» شبکه ABC هرگز چشمشان به سریال «هفت سنگ» ساخته تلویریون ایران نخورده اما در واقع آن را پیش از این دیده‌اند.

امام جمعه شهر نصرآباد جرقویه سفلی:

مسئولین می بایست در برابر حرف ها صبور باشند

امام جمعه شهر نصرآباد جرقویه سفلی گفت: اهل قلم می بایست بیشتر از دیگران عفاف و حجاب را رعایت کنند و مسئولین می بایست در مقابل صحبت ها و نقد ها صبور باشند.

امام جمعه شهر ورزنه:

نمایندگان مجلس نسبت به نظرات غیر کارشناسانه در حوضه زاینده رود برخورد کنند

امام جمعه شهر ورزنه گفت: مردم شرق اصفهان همچنان امیدوار و آماده جهت بر طرف شدن مشکلاتشان می باشند و از نمایندگان مجلس درخواست داریم که نسبت به این گونه نظرات غیر کارشناسانه برخورد لازم و جواب مقتضی را بیان نمایند.

مدیر کتابخانه‌های شهر اصفهان خبر داد

اجرای طرح “کیف کتاب کودکان” در اصفهان

مدیر کتابخانه‌ها و سالن‌های مطالعه شهر اصفهان گفت: طرح کیف کودک که دارای مجموعه‌ای از کتاب‌های بسته بسته شده مناسب و مورد نیاز برای کودکان بوده، انتخاب شده و به خانواده معرفی می‌شود که این طرح در کتابخانه‌های اصفهان اجرا می‌شود.

معاون فرهنگی سپاه صاحب‌الزمان اصفهان:

اراده دشمن، ضربه زدن به بخش پژوهشی و فرهنگی کشور است

معاون فرهنگی، اجتماعی سپاه صاحب الزمان اصفهان گفت: سپاه صاحب الزمان(عج) و نواحی بسیج امسال در عرصه‌های فرهنگی یک تلاش گسترده‌ای نسبت به سال‌های گذشته دارد اما اراده دشمن، ضربه زدن به بخش پژوهشی و فرهنگی کشور است.

همراه با ورزش شرق اصفهان:

شب چهارم مسابقات جام ضیافت نور در شرق اصفهان

نتایج شب چهارم مسابقات جام ضیافت نور در سالن های بخش ها و شهرهای تابعه شهرستان اصفهان اعلام شد.

جزئیات ساخت مرورگر ایرانی”ناپ”

شجری با بیان اینکه استفاده از شبکه‌ی جهانی اینترنت در کشور رو به افزایش است خاطر نشان کرد: ایجاد مرورگری منطبق با فرهنگ و زبان فارسی با تسهیل فرآیند مرور صفحات، می‌تواند نقش بسزایی در تسهیل کاربری و رواج استفاده از وب برای اقشار متنوع جامعه داشته باشد و منجر به ارتقاء دانش مرتبط با فناوری اطلاعات در کل کشور می شود.

جمع مسئولین در کارگروه فرهنگی شرق اصفهان:

پا را فراتر از جلسات بگذاریم/ جلسات به دستور العمل ها خلاصه نشود

جلسه ی کارگروه فرهنگی در جهت شناخت معضلات هر بخش با حضور مسئولین بخش های شش گانه ی شرق اصفهان با عنوان آسیب های ماهواره در بین خانواده ها بر گزار شد.

  • صفحه 1 از 3
  • 1
  • 2
  • 3

آخرین اخبار

تبلیغات