حامی شش فرزند یتیم

سهم ایتام در زندگی من محفوظ است

کودکانی هستند که سایه پدری و بعضاً سایه والدین را در بالای سرخود حس نمی‌کنند تا خستگی روزگار و گرمای جانکاه زندگی را در زیر سایه آن از تن خود بزدایند و اینجاست که خیر نیکوکاری به نام “حامی” به برای جبران محبت محروم شده از پــدر یا بی‌بهره گشتن عاشقانه‌های مادرانه ناشی از مرگ مـادر کمک خود را ارزانی یتیمان می‌کند تا سهمی در سبد هزینه‌های سنگین زندگی آنان داشته باشد.

درخشش ورزشکاران استان اصفهان در جشنواره فرهنگی ورزشی معلولان کشور

مسئول واحد تربیت بدنی اداره کل بهزیستی استان اصفهان از درخشش ورزشکاران اصفهانی در جشنواره فرهنگی ورزشی معلولان پسر و دختر که در شهرستان بابلسر و تنکابن برگزار شد، خبر داد.

ریئس هیئت فوتبال شهرستان اصفهان:

حرفهایمان در حد شعار نباشد/ باشگاه های ورزشی منطقه را به ثبت می رسانم

رئیس هیئت فوتبال شهرستان اصفهان گفت: از ورزشکاران می خواهم خودشان را در مجامع ورزشی نشان دهند و پتانسیل های خود را به مرحله ظهور رسانند.

رییس اداره آموزش و پرورش جرقویه سفلی

کلاس های تابستانه در ماه رمضان با قوت دنبال می شود

رییس اداره آموزش و پرورش جرقویه سفلی گفت: با هماهنگی های صورت گرفته با ارگانهای دخیل در بحث اوقات فراغت جوانان، جذب خوبی را در این امر داشتیم.

مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه

ائمه جمعه در حل مشکلات شرق اصفهان به مسئولین کمک کنند

مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه گفت: دغدغه خشکسالی در شرق اصفهان به یک دغدغه ملی تبدیل شده است و ائمه جمعه می بایست کمک مسئولین باشند.

مکالمه خیالی...

آخه این هم شد وضع زندگی؟ همش به حجاب آدم گیر میدن!

گفت: یه طوری میگی امر به معروف و نهی از منکر، یه جوری میگی واجب و حرام که انگار ما دین نداریم و فقط خودتون دین دارید. انگار فقط شما ازین چزا سرتون میشه و ما هم… گفتم: نه باور کن، اینطور که تو قضاوت میکنی نیست..

درخواست برای افزایش ۵۰ درصدی قیمت نان:

نان مردم آجر می شود

در حالیکه نانوایان برچسب قیمت نان را از پشت شیشه مغازه خود، مدتهاست که جدا کرده و خبرها از افزایش قیمت نان تا اواخر خرداد حکایت داشت، اما تاکنون این اتفاق نیفتاده است.

مدیر مرکز باستان شناسی میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان خبر داد:

کشف قلعه‌ای با قدمت ۱۶۰۰ سال در شرق اصفهان

در اصفهان به دلیل قدمت تاریخی کم اکتشافات مختلف انجام نشده که توسط آنها تمدن نصف جهان بیشتر به اثبات میرسد و این بار در منطقه گورت قلعه ای باقدمت ۱۶۰۰سال که باستان شناسان آنرا گوارت دژ نام گذاری کرده اند کشف شده است.

یک نگاه به شرق اصفهان

نخستین موزه مردم شناسی شرق اصفهان از دریچه دوربین اصفهان شرق

نخستین موزه مردم شناسی شرق اصفهان از دریچه دوربین اصفهان شرق

حضور سرپرست بهزیستی استان اصفهان در برنامه رادیویی مردم و مسئولین

در آستانه آغاز هفته مبارزه با مواد مخدر (۵ الی۱۱ تیر ماه)، دکتر صادقی، سرپرست اداره کل بهزیستی استان اصفهان به اتفاق مصطفی هادی زاده دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ، دکتر غلامرضا اصغری رییس دانشگاه علوم پزشکی و رییس کمیته درمان ستاد مبارزه با مواد مخدر این استان ، ضمن حضور در برنامه زنده رادیویی مردم و مسئولین، پاسخگوی مردم در زمینه عملکرد بهزیستی در رابطه با معضل اعتیاد بود.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات