چهره جدید مسی بعد از حکم داعش/ عکس

گروه تروریستی داعش در صفحه توئیتر خود، پیروزی آرژانتین مقابل ایران را به لیونل مسی تبریک گفت.

کودکتان را با خوراکی باهوش کنید

اولین و مهمترین ماده خوراکی که باید والدین به آن توجه داشته باشند ماهی و امگا۳ است. در صورتی که فرزندتان را ازکودکی به خوردن ماهی عادت دهید در اینده از این ماده غذایی بیشتر خوششان خواهد آمد.

معرفی ویژه برنامه‌های تلویزیون برای رمضان ۹۳

دبیر شورای معارف سیما ضمن اعلام ویژه‌برنامه‌های معارفی ماه مبارک رمضان ۹۳ در شبکه‌های مختلف سیما تأکید کرد:‌ با توجه به اینکه معاون سیما سال ۹۳ را سال معارف و قرآن نام‌گذاری کرده است، مسجدمحوری و همچنین پرداختن به مقوله نوجوانان و جوانان از تأکیدات شورای عالی سیما در برنامه‌های رمضانی است.

فرمانده حوزه دانش آموزی شهید مطهری بخش جلگه

راه اندازی کلاس های آموزش حفظ قرآن در بخش جلگه

به‌همت حوزه دانش آموزی شهید مطهری بخش جلگه واداره اوقاف وامور خیریه بخش جلگه در حال حاضر بیش از ۱۴۳ قرآن‌آموز در حال حفظ قرآن در جوار بقعه متبرکه امامزادگان بخش جلگه هستند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان

راه اندازی سایت پسماند شرق اصفهان جهت ذخیره سازی محصولات جانبی کارخانه کمپوست(ریجکت)

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان گفت : فعالیت‌های شاخص مدیریت پسماند بر اساس برنامه‌های راهبردی و برنامه اصفهان ۹۵ تدوین شده است.

پیکر «ریچارد فرای» سوزانده شد

پرونده‌ی دفن فرای در ایران شاید با سوزاندن پیکر او بسته شد؛ اما پرونده‌ی بی‌وفایی مسوولان ایرانی در عمل به عهد خود و جامه‌ی عمل پوشاندن به آخرین خواسته‌ی کسی که سال‌های زیادی از عمرش را در راه شناختن و معرفی کردن ایران گذاشت، همچنان باز است.

اعدام قاتل پسر دبستانی در ملأ عام

مردی که پسری ۹‌ساله را در دبستان محل تحصیلش در قزوین به قتل رسانده بود به قصاص در ملأ‌عام محکوم شد.

جولان خودروهای فرانسوی و کره‌ای با نام تولید ملی در کشور/

آیا تولید خودرو از گندم و برنج مهمتر است؟ / خودروسازهایی که زیر بار هیچ نظارتی نمی روند

واقعا درست است که ما با قطعات فرانسه و کره خودرو تولید کنیم و گندم و برنج و روغن وارد کنیم؟ خرید همین خودرو از فرانسه یا هر جای دیگر دنیا برای ما و مردم ما ارزانتر تمام می شود و آلایندگی کمتری هم به دنبال خواهد داشت.

جنگ کودک در نمایشگاه ورزش برگزار میشود

رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان اصفهان گفت :اداره ورزش وجوانان شهرستان اصفهان در نظر دارد امسال هم در نمایشگاه تخصصی ورزش حاضر شود.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان

در انتقال آب به اصفهان، به حق آبه های ذکر شده در سند شیخ بهایی توجه کنید

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان بحران آب در اصفهان را جدی دانست و گفت: صرفه جویی در همه زمینه های استفاده از آب باید مدنظر شهروندان قرار گیرد.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات