چرا محیط زیست از زاینده رود فرار میکند؛

زاینده رود را در خیابان ایران سر بریدند

بی توجهی به مردن زنده رود در رسانه ملی معضل امروز و دیروز نیست. بحث دریاچه ارومیه امروز به موضوعی سیاسی و حیثیتی تبدیل شده و مسوولان از وضعیت وخیم آن سخن می گویند اما هیچ کس نگرانی را در صورت مردم و توریست هایی که به اصفهان سفر می کنند، نمی بیند.

در پی قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در رقابت‌های جام جهانی تهران

رهبر معظم انقلاب از قهرمانان تیم ملی کشتی فرنگی تشکر کردند

رهبر معظم انقلاب طی پیامی از قهرمانان تیم ملی کشتی فرنگی تشکر کردند.

اکران فیلم ضد ایرانی «گلاب»

سرانجام پس از گذشت قریب به یک سال سکوت خبری پس از به اتمام رسیدن ساخت فیلم ضد ایرانی «گلاب» به کارگردانی «جان استوارت»، منابع خبری اعلام کردند این فیلم برای جستجوی خریدار در بازار فیلم کن اکران خواهد شد.

ضرورت اقدام مسئولان امنیتی و قضایی

هراتی را قبل از فرار بگیرید

ورود سریع مسئولان امنیتی و قضایی به ماجرای هراتی می تواند رمزگشای بسیاری از مسایل باشد. با اقدام فوری قبل از فرار او از ایران، نسبت به خروج اسناد مهم و طبقه بندی شده موجود در دانشگاه آزاد نیز جلوگیری به عمل خواهد آمد.

حجاب ، بد حجابی ، بی حجابی !

عوامل اجتماعی گرایش به بی حجابی

حجاب در لغت به معنای مانع، پرده و پوشش آمده است. در این نوشتار مراد ما از حجاب، پوشش اسلامی است، و مراد از پوشش اسلامی زن، به عنوان یکی از احکام وجوبی اسلام، این است که زن، هنگام معاشرت با مردان، بدن خود را بپوشاند و به جلوه‎گری و خودنمایی نپردازد.

رئیس حوزه علمیه اصفهان:

عالم شدن به دین از اوجب واجبات است

رئیس حوزه علمیه اصفهان گفت: هیچ واجبی مهم‌تر از علم به دین نیست و از نماز و روزه و خمس و زکات و حج و جهاد و امر به معروف و نهی از منکر و تولّی و تبرّی واجب‌تر، یاد گرفتن دین یعنی اعتقادات و احکام و اخلاق اسلام است.

معاون شرکت آب و فاضلاب اصفهان خبر داد

کشف ۹۱۰ انشعاب آب غیرمجاز در اصفهان

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب اصفهان گفت: در سال گذشته ۹۱۰ فقره انشعاب غیرمجاز کشف و پس از اخذ جرایم رفع شد.

قائم مقام ستاد مبارزه با مواد‌ مخدر

مصرف “قرص‌های لاغری” و “قرص شب امتحان” آغاز اعتیاد روانی است

قائم مقام دبیرکل شورای ستاد مبارزه با مواد‌ مخدر کشور گفت: مصرف قرص‌های لاغری توسط بعضی بانوان و استفاده از ماده مخدر ریتالین که به قرص شب امتحان معروف شده، آغازگر اعتیاد روانی است.

معاون استاندار اصفهان:

رسانه‌های اصفهان مشکلات عدیده‌ای دارند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان گفت: رسانه‌ها در شهر اصفهان از نظر فنی، طراحی و گرافیک و محتوا مشکلات عدیده‌ای دارند و باید متحول شوند.

همراه با معتکفین در شهر حسن آباد/ تصویر

مسئول فرهنگی اعتکاف شهر حسن آباد گفت: با توجه به برنامه های متنوع در اعتکاف امسال می توان به طور میانگین رشدی بالغ بر ۴۰ درصد را در حسن آباد عنوان کرد.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات