آشنایی با ۱۵ معمای قرآنی

قرآن کریم به عنوان کلام وحی در بردارنده معارف، داستان‌ها، قصه‌ها، پندها و معمعاهای فراوان و آموزنده است هرچند هدف از نزول قرآن مجید تنها بیان این مسائل نبوده است، اما توجه به آنها نشان از اعجاز این کلام الهی و زیبایی‌های آن دارد که محققان و پژوهشگران قرآنی آنها را استخراج کرده‌اند.

مدیرکل ارشاد اسلامی استان اصفهان:

من استعفا نداده ام

مدیرکل ارشاد اسلامی استان اصفهان در جمع خبرنگاران گفت: استعفا کار درستی نیست و من استعفا نمی دهم مگر اینکه به بن بست رسیده باشم.

سپهبد قرني؛

مظلوم‌ترین شهید انقلاب اسلامی

مهندس بازرگان شهید قرنی را به دفترش دعوت کرد. در این ملاقات بازرگان به قرنی گفته بود که استعفایش را پذیرفته است. شهید قرنی گفته بود که استعفایش را به امام داده، نه به نخست‌وزیر! آقای بازرگان گفته بود که امام استعفای شما را پذیرفته‌اند.

ریاست اداره راه و شهرسازی جرقویه در جلسه ی بیمه ساختمانی ورزنه

از تخلیه نابجای زباله های ساختمانی جلوگیری کنید

ریاست اداره راه و شهرسازی جرقویه گفت: می بایست طبق ضوابط قانونی جهت جلوگیری از تخلیه نابجای نخاله های ساختمانی با همکاری شورا و شهرداری جلوگیری به عمل آید.

مدیری پس از غیبت شش ساله به شبکه تهران می‌آید/ «پایتخت ۴» برای نوروز ۹۴

مدیر کل طرح، برنامه و نظارت معاونت سیما از ساخته شدن سریال «پایتخت ۴» برای نوروز ۹۴ و همچنین سریال مهران مدیری برای شبکه تهران خبر داد.

به همت خیران و هنرمندان اصفهانی آغاز شد؛

مرحله مونتاژ دو درب از ایوان علمای حرم امیرالمومنین (ع)

مسوول کارگاه آفرینش های هنری ستاد بازسازی عتبات اصفهان از آغاز مرحله مونتاژ ساخت دو درب مشبک حرم امیرالمومنین (ع) به همت جمعی از هنرمندان چیره دست اصفهانی خبر داد.

قطار تحول اقتصادی روی ریل افتاد!

سوت هدفمندی در گوش بازار اصفهان

از پنج شنبه هفته گذشته سرانجام قیمت بنزین و گازوییل اعلام شد تا اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها کلید بخورد. رشد قیمت حامل های انرژی تا سقف حدود ۷۵ درصد باعث شد تا اعلام دولت مبنی بر تورم ۵درصدی فاز دوم با علامت سوالی درشت مواجه شود.

اولین چالش انتخاباتی مدیر کل در راه است؛

جدال آسمانخراش ها برای ریاست هیات بسکتبال

تصور می شود که صادق زاده و رضایی رقابت سنگین و دشواری را در مجمع انتخاباتی هیات پیش رو داشته باشند، البته گفته می شود که رضایی و پور مقدم تصمیم به ائتلاف دارند و به احتمال زیاد پور مقدم به سود رضایی کنار خواهد کشید.

در شهر حسن آباد

راهپیمایی دختران پیرو حجاب برگزار شد

همزمان با هفته بزرگداشت مقام بانوی اسلام فاطمه الزهرا(س) راهپیمایی عفاف و حجاب با حضور دانش آموزان مدارس دخترانه نوردانش و محدثه برگزار شد.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات