فوری/ سوم خردادماه در خیمه گلستان شهدای اصفهان برگزار خواهد شد

همایش بزرگ دلاوران دلواپس؛ گردهمایی منتقدین نشست ضعیف ژنو

تا کنون چهره های فرهنگی، سیاسی، حوزوی و دانشگاهی مختلف شهر اصفهان در کنار مردم جهت شرکت در این همایش اعلام آمادگی کرده اند که لیست اسامی آنها در اخبار تکمیلی اعلام خواهد شد…

«مدافع حرم» در «نصفِ جهان» +عکس

«عبد حسن عیسی» به تاریخ اول خرداد ۱۳۹۲ شمسی (۱۲ رجب ۱۴۳۴ قمری) بال در بال ملائک گشود و پیکرش تا روز ظهور مولایش، در زادگاهش به امانت گذاشته شد.

نبض سیاست در جام جم؛

خنده ظریف به درخواست تیم آمریکایی

خبرگزاری انگلیسی رویترز از قول یکی از اعضای حاضر در مذاکرات ایران و ۱+۵، از برخی جزئیات این مذاکرات گزارش داده و از تعداد سانتریفیوژها، مدت زمان تداوم محدودیت‌ها بر برنامه هسته‌ای ایران و سرعت رفع تحریم‌ها به عنوان مباحث چالش‌برانگیز در این مذاکرات یاد کرده است.

باشگاه ذوب‌آهن اعلام کرد

گل محمدی به قرارداد خود پایبند است

باشگاه ذوب آهن در خصوص شایعات مبنی بر جدایی یحیی گل‌محمدی از این باشگاه اعلام کرد که این سرمربی هیچگونه تصمیمی مبنی بر جدایی از باشگاه ذوب‌آهن ندارد و به طور کامل به قرار داد خود با این باشگاه پایبند است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان:

جوانان اصلی‌ترین قربانیان ماهواره‌ها هستند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان خانواده‌ها و جوانان را از اصلی‌ترین قربانیان ماهواره‌ها و تهاجم فرهنگی رسانه‌ای غرب دانست و گفت: اسلام و مبانی اسلامی به عنوان هدف اصلی ماهواره‌ها و رسانه‌های غربی است.

درختان اصفهان در حال سقوط اند/ آسیبی که خشکی زاینده رود برای درختان ایجاد کرد

در این سالها بسیار مشاهده و گزارش شده از درختانی که بر اثر وزش باد شدید سقوط کرده و به مراتب حوادث مالی و حتی جانی را برای مردم استان به بار داشته است که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان خشکی زاینده رود و کم آبی عمده دلیل بروز این حوادث به شمار می رود .

در سال گذشته

بیش از ۴۶ هزار کودک و نوزاد در اصفهان غربالگری شنوایی شدند

مسئول پیشگیری و غربالگری نوزادان و کودکان استان اصفهان گفت: در سال گذشته ۴۶ هزار و ۷۵۹ کودک و نوزاد در استان اصفهان مورد سنجش شنوایی قرار گرفتند.

در شورای آموزش وپرورش اصفهان مطرح شد:

مبارزه با اعتیاد به مدارس می‌رود

استاندار اصفهان گفت: در آخرین جلسه شورای مبارزه با مواد مخدردر اصفهان مصوب شد که معلمان از آموزش های ویژه پیشگیری از اعتیاد برخوردار گردیده و آنها را به دانش آموزان نیز منتقل کنند.

امام جمعه ورزنه در جلسه شورای اداری بخش بن رود:

ایجاد بندر خشک گره مشکلات مردم شرق اصفهان را باز می کند

امام جمعه ورزنه با اشاره به مشکلات پیش روی مردم شرق اصفهان گفت: می بایست با ایجاد بندرخشک گرهی از اشتغال مردم شرق اصفهان باز شود.

پایان کار کنگره علمی امدادی امدادرسانی در بحران های هسته ای

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان از پایان کار کنگره علمی امدادی امدادرسانی در بحران های هسته ای با انتخاب ۶ اثر برتر خبر داد.

آخرین اخبار

تبلیغات