جشن مهندسی با چاشنی “گل ‌پری‌جون” در اصفهان

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان، برای دومین سال پیاپی مراسم بزرگداشت روز مهندس را به محفل ساز و آواز تبدیل کرد.

رهبر انقلاب بعد از غرس یک اصله نهال:

برای رفع معضل ریزگردها، همه بخش‌های دولت همکاری کنند

در آستانه‌ی هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز (چهارشنبه) یک اصله نهال غرس کردند.

بزرگترین جامعه مدرسین خصوصی در حال شکل گیری است

بزرگترین جامعه مدرسین خصوصی در حال شکل گیری است.

اعلام نهایی برگزیدگان مسابقه فراخوان قلم های خونین

دبیر فراخوان قلم های خونین اولین یادواره شهدای دانشجوی شرق اصفهان گفت: در طول مدت (۳۰ روز) حدود ( ۱۲۰ اثر ) از سراسر کشور به دبیرخانه همایش ارسال گردید و از برگزیدگان فرخوان همزمان با مراسم یادواره تقدیر و تشکر خواهد شد.

رییس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان:

شان مردم در بیمارستان ها حفظ نمی شود

با وجود اینکه تکریم ارباب رجوع باید سر لوحه همه ارگان ها باشد اما متاسفانه وضعیت بیمارستان ها به گونه ای است که شان مردم و بیماران حفظ نمی شود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان:

مجوزی برای احداث نیروگاه‌ها صادر نمی‌ کنیم

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: با توجه به آلودگی هوا و اینکه کمبود منابع گاز در کشور مهم‌ترین مشکل پیش‌روی نیروگاه‌ها است، مجوزی برای احداث نیروگاه‌ها صادر نمی‌شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس:

اصفهان به عنوان قطب صنعتی کشور، مخاطب اصلی اقتصاد مقاومتی است

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: بر اساس ظرفیت‌های موجود، اصفهان یکی از اصلی‌ترین میدان‌های کشور برای اجرای اقتصاد مقاومتی است.

اهتزاز پرچم مطهر حرم امام حسین(ع) بر فراز اصفهان

مسئول فرهنگی ستاد عتبات و عالیات استان اصفهان، اظهار داشت:‌ پرچم مطهر حرم امام حسین(ع) جمعه(۱۶ اسفند) بر فراز اصفهان و در کوه صفه این شهر به اهتزاز در می ‌آید.

ترک تحصیل ۳۰درصد کودکان خیابانی

پژوهشی که در مورد بررسی وضعیت کودکان خیابانی انجام شده نشان می‌دهد که ۳۰٫۹ درصد کودکان خیابانی ۶ تا ۱۱ سال و ۹ درصد نیز زیر ۶ سال سن دارند و تعداد کودکان خیابانی غیر ایرانی در استانهای تهران، فارس، خراسان رضوی، بوشهرو اصفهان بیشتر از استانهای دیگر است و همچنین ۳۰ درصد کودکان خیابانی به مدرسه نمی روند.

گریم جالب “اکبر عبدی” درنقش زن +تصاویر

“اکبر عبدی” بعد از فیلم خوابم میاد بار دیگر در فیلم خواب زده‌ها به کارگردانی فریدون جیرانی نقش یک زن را بازی کرده است. این بازیگر در فیلم آدم برفی نیز سال‌ها پیش در نقش یک خانم جوان بازی کرده بود.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات