معاون حوزه‌های علمیه اصفهان:

دست به قلم شدن طلاب حوزه علمیه از اهداف جشنواره علامه حلی باشد

معاون حوزه‌های علمیه اصفهان گفت: هدف اصلی جشنواره علامه حلی، تشویق حوزه‌ها و طلاب حوزه‌های علمیه برای دست به قلم شدن و تحقیق کردن است که نیاز امروز جامعه می باشد.

امام جمعه ورزنه در جمع کارآموزان فنی و حرفه ای

سرپرست مرکز فنی حرفه ای ورزنه در محضر امام جمعه ورزنه گفت: فعالیت مضاعف و تلاش مربیان مرکز مدال طلای کار آموز رشته ی برق صنعتی این مرکز را سبب شد.

کشف جسد زن ۳۰ ساله در رودخانه زاینده‌رود

رییس جمعیت هلال احمر چادگان از یافتن جسد خانمی حدود سنی ۳۰ ساله در سد زاینده رود خبر داد.

سالن ورزشی کوهپایه میزبان ورزشکاران منطقه

مسابقات ورزشی کوهپایه برگی از فعالیت های اداره ورزش و جوانان کوهپایه در راستای نشاط جوانان به نحوی فعالانه برگزار می شود.

دم خروس از کلام عضو مشارکت بیرون زد

قطعاً دور بودن دوساله رضوی فقیه از ایران و حضور در فضای پاریس باعث دوری افکار روی از کشور ایران شده است؛ چرا که او نمی داند امروز محاکمه سران فتنه خواسته ملت ایران است و فقط کاسه لیسان فتنه از آزادی سران فتنه سخن می رانند که تا کنون نیز نتوانسته اند مردم را با خود همراه کنند.

فرم جدید برای ادامه دریافت یارانه نقدی +جزئیات

همه آنچه که وزیر امور اقتصادی و دارایی برای شناسایی طبقه نیازمند براساس درآمد، دارایی‌ها شامل داشتن و یا نداشتن منزل مسکونی و خودرو و محل سکونت گفته و قرار شده فرم خوداظهاری یارانه‌ای در روزها یا هفته‌های آینده ارائه شود، در فرم‌های اول و دوم یارانه‌ای هم بود اما به نتایجی منطقی ختم نشد و در نهایت به اینجا رسید که تعداد یارانه‌بگیران از جمعیت کل ایران بیشتر شد.

معاون وزیر علوم تشریح کرد:

آخرین وضعیت راه اندازی مرکز دفاع سایبری

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تولید ۵۵۰ فناوری پیشرفته و ایجاد ۳۰ ساختار پژوهشی را خروجی طرح کلان ملی توسعه فناوری‌های کلیدی زیر سطحی‌ها دانست و گفت: از آنجایی که…

مشروح مناظره تلویزیونی با موضوع تعزیرات حکومتی و مبارزه با گرانفروشی

برخورد شدید با متخلفان یا ترویج فرهنگ نخریدن از گرانفروش

شرکت کنندگان در مناظره مبارزه با گرانفروشی نظرات بسیار متفاوتی داشتند، برخی جریمه کردن را مانع گرانفروشی نمی‌دانستند و بر اطلاع رسانی به مردم و فرهنگ نخریدن از گرانفروش تأکید داشتند، برخی از سلیقه…

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات