در پی اعلام لیست تیم ملی وزنه بردار گمانه زنی ها بالا گرفت؛

رشید شریفی محروم است یا کادر فنی دعوتش نکرد

عدم دعوت از رشید شریفی به اردوی تیم ملی وزنه برداری موجب شد تا یک بار دیگر شایعاتی پیرامون محرومیت این ورزشکار لنجانی مطرح شود.

حجم سد زاینده‌رود به ۱۴/۱ درصد حجم اصلی خود رسیده است

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: حجم سد زاینده‌رود به ۱۴/۱ درصد حجم اصلی خود رسیده است و در حال حاضر بخش قابل توجهی از موارد تأمین آب شرب سامانه آب‌رسانی اصفهان بزرگ را از دست داده‌ایم.

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور خبر داد

حفر ۵۷ حلقه چاه برای مقابله با بحران کم آبی اصفهان

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: حفر چاه‌های اضطراری به تعداد ۵۷ حلقه و تجهیز ۴۰ حلقه چاه از اقدامات انجام شده برای تأمین کمبود آب رودخانه زاینده‌رود است.

سبد کالا این بار با تخم‌مرغ و پنیر فاسد!/ برای دریافت مرغ سبد کالا باید وجه نقد بدهید!

گویا قرار نیست قصه سبد کالا و مصائب دریافت آن را به پایان برسد، زیرا هر روز یک مساله جدید سبب نارضایتی عده‌ای از مردم شده و کار را به جایی می‌رساند که بقیه عطای این سبد را به لقای آن بسپارند.

محمد متقی

تلفن همراه و تاثیر آن در فرهنگ

رشد سریع کابران تلفن همراه موجب شده است که هر فردی در جایگاه خود، یک عکاس، یک خبرنگار، یک کاریکاتوریست و یک منتقد اوضاع اجتماعی و فرهنگی محسوب شود. امروزه شاهد شکل گیری وب سایت‌ها و وب لاگ‌های مختلفی هستیم که حاوی عکس‌های گویا از وقایع اجتماعی یا معزل‌های اجتماعی فرهنگی است.

با سفر وزیر نیرو به اصفهان صورت می‌گیرد

اجرای طرح جامع احیای حوضه آبریز زاینده‌رود

استاندار اصفهان گفت: با سفر وزیر نیرو به اصفهان اجرای طرح جامع احیای حوضه آبریز زاینده‌رود کلید خواهد خورد.

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:

۴۳۰ هزار خانوار اصفهانی در دور دوم سبد کالا می گیرند

همزمان با آغاز مرحله تکمیلی سبد کالای نوبت اول کشور در استان اصفهان حدود ۴۳۰ هزار خانوار جدید که شامل کارگران و مستمری بگیران تامین اجتماعی با حقوق بالای ۵۰۰ هزار تومان هستند ، مشمول دریافت سبد کالا شدند.

مجتبی ورپشتی

ماهیت نکاح در حقوق مدنی ایران

ممکن است این تفکر وجود داشته باشد که کلمه خواستگاری کلمه ای است که در عرف توسط مردم استفاده می شود و در قوانین موضوعه هیچ جایگاهی ندارد اما جالب است که بدانیم که این کلمه در ماده ۱۰۳۴ قانون مدنی به عینه استفاده شده است…

فعاليت هاي كميته امداد جرقويه

از مودیان و پرداخت کنندگان زکات تقدیر شد

به همت کمیته امداد امام خمینی (ره) جرقویه و با حضور امام جمعه شهر نصر آباد، از مودیان و پرداخت کننندگان زکات طی جلسه ای تقدیر و تشکر شد.

شهردار شهر ورزنه

نگاه ما به تکمیل پروژه های مفید شهریست

شهردار شهر ورزنه با اشاره به تکمیل پروژه های عمرانی گفت: اولویت بندی پروژه ها از اهم اقدامات شهرداری در تکمیل پروژه های باقی مانده است.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات