جولان «موي مصنوعي» در سريالهاي ميلياردي

موج جدید بد حجابی این بار در رسانه ملی!

«جلیل سامان» کارگردان سریال تاریخی «پروانه» در گفتگویی پس از پخش سریال اعلام کرد که ضعف این سریال وجود «حجاب» در آن است و قصد داشته است که پس از انجام تصویربرداری و برای افزایش باورپذیری شخصیت‌های زن در فضای پیش از انقلاب با جلو‌های ویژه رایانه‌ای آن‌ها را بدون حجاب نشان دهد!

منتقدانی که همیشه منتقد می مانند

مطرح شدن دوباره بحث تغییرات در کادر فنی تیم فوتبال ذوب آهن و افزایش تحرکات مخالفان یکی از روسای هیات های ورزشی برای جلب نظر فدراسیون به منظور برکناری وی از مهم ترین اخبار ورزشی اصفهان طی روزهای گذشته هستند.

تشکیل کارگروه تخصصی مدیران، معاونین و آموزگاران در جرقویه علیا

جلسه ای به منظور افزایش مهارت در تدریس و اجرای تدریس به روش های فعال با حضور مدیران و آموزگاران برگزار شد.

مستند قلم های خونین روایت دیگری از عشق و معرفت

مجری مستند قلم های خونین گفت: قلم های خونین حکایت حدیث بیداری بیداردلانی است که راویان آن دلباختگان حریم حرمت انبیاء و اولیاء هستند.

تراکتور داران دارای کارت سوخت می شوند

مدیریت جهاد کشاورزی جرقویه علیا گفت: کشاورزان با در دست داشتن مدارک مورد نیاز صدور کارت سوخت هر چه سریع تر شخصا با وسیله نقلیه کشاورزی به جهاد کشاورزی جرقویه علیا واقع در شهر حسن آباد مراجعه کنند.

بهرام کاردان سرمایه گذار مجموعه گردشگری آب گرم(کوهپایه )

حمایت دولت از سرمایه گذاران در زبان خلاصه نشود

سرمایه گذار مجموعه گردشگری آب گرم کوهپایه گفت: اگر در شرق اصفهان بخواهیم از بن بستی که در روستاها به جهت خشکسالی تحمیل شده است بیرون آییم می بایست به سراغ ظرفیت ها و پتانسیل گردشگری روستا رویم و در این راه حمایت دولت نقش موثری ایفا می کند.

با حضور روسای فنی و حرفه ای شهرستان اصفهان

ورزنه میزبان هشتمین جلسه هم اندیشی روسای مراکز فنی حرفه ای شهرستان اصفهان

جلسه هم اندیشی روسای مراکز آموزش فنی حرفه ای شهرستان اصفهان با هدف ارتقاء بهره وری با توجه به پتانسیلهای منطقه ای برگزار شد.

نوروز ۹۳ در جرقویه علیا تجلیل شوید

در نوروز ۹۳ مراسم جشنی در منطقه جرقویه علیا از طرف شهرداری، شورای اسلامی و انجمن ادبی شهر حسن آباد جهت ارج نهادن و سپاسگزاری از هنرمندان برگزار خواهد شد.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ادعا کرد؛

یک گزینه جدید روی میز آمریکایی‌ها؛ برچیده شدن تأسیسات هسته‌ای!

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا دور اول مذاکرات جامع ایران و ۱+۵ را سازنده و مفید دانست و گفت: اگر رسیدن به هدف جلوگیری از تسلیحاتی شدن ایران نیازمند برچیده شدن تأسیسات هسته‌ای باشد، این مسئله بر روی میز مذاکرات جامع قرار خواهد گرفت.

روایت های مختلف از یک قانون؛

شایعه ها بنزین را آتش زد

صف ها به خصوص شب هنگام ادامه دارد و صف ۴ لیتری ها از همه شلوغ تر است باید آخرسال در انتظار چه حادثه ای در شهر بود با این همه ذخیره بنزین.

  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2

آخرین اخبار

تبلیغات