کشور امروز محتاج انقلاب اقتصادی است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: رساندن فروش نفت از ۶ میلیون بشکه به یک میلیون بشکه ناشی از موفقیت نظام در عرصه اقتصادی است و این نشان می‌دهد که می‌شود وابستگی به نفت را قطع کرد.

سپاهان تکلیف مس را یکسره می کند؟+ تاریخچه بازی های سپاهان و مس در لیگ برتر

پسر شجاع به کرمانی ها رسید

نکته جالب مسابقه مس کرمان و سپاهان حضور سرمربیان مکتب کرواسی بر روی نیمکتهاست که شناخت کافی از تفکرات یکدیگر دارند و به همین دلیل باید انتظار یک بازی منطقی و هوشمندانه را از سوی هر دو تیم داشت.

با تلاش مامورین انتظامی جرقویه سفلی

کشف سکه های ۲ هزار ساله در اصفهان

ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان در عملیات ویژه ای طی بازرسی از یک دستگاه خودرو تعداد ۱۵ سکه عتیقه با قدمت ۲ هزار ساله را کشف کردند .

آب فراوان سر منشاء بیماری است

یک متخصص طب سنتی گفت:مصرف آب بین غذا موجب ضعیف شدن معده و عدم جذب غذا می‌شود افراد آب بسیار ننوشند چرا که نوشیدن آب فراوان سر منشاء بیماری است و دردها را به سمت خود می‌کشد، ۸ لیوان آب در طول روز پایه علمی ندارد و برای همه مناسب نیست.

عکس/سه کودک در آغوش رهبرانقلاب

فرزندان شهید اندرزگو درآغوش رهبری

تلاش دولت برای سیطره بر صدا وسیما/از ماجرای مجری‌های سفارشی تا کلید عمو پورنگ

چند وقتی است که حجمه به صدا و سیما یکی از موارد مورد نظر و اولویت‌های در دستور کار دولت و طیف اصلاح‌طلب است چرا که مشاهده می‌شود دولت بر سر هر موضوعی سعی می کند مقابله با صدا و سیما و تضاد خود با این سازمان را بیشتر نمایان کند.

شهر هرند در صفحات تاریخ باستان/ تصاویر

شهر هرند در صفحات تاریخ باستان/ تصاویر

فرماندار اصفهان خبر داد:

بهره برداری چند پروژه ی ورزشی و میراثی در آینده نزدیک

فرماندار اصفهان با اشاره به بهره برداری پروژه ها گفت: اصرار ما در افتتاح پروژه ها انجام صد در صد آن پروژه در راستای بهره برداری است.

محمد جواد باهنر

شخصیت ولی امر مسلمین جهان سیدعلی خامنه ای

شخصیتی که ابعاد گوناگون دارد و امروز برای همه مستضعفین، محرومین ومظلومین مانند پدر است و برای راه گم کردگان مثل شمع، راهنما است.

سیاست‌های کلی اقتصادمقاوتی ابلاغ شد/

رهبر معظم انقلاب: پیروی از الگوی اقتصاد مقاومتی، عامل شکست دشمن در جنگ تحمیلی اقتصادی علیه ملت ایران خواهد شد

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با ابلاغ سیاست‌های کلی «اقتصاد مقاومتی» بر اساس بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است.

آخرین اخبار

تبلیغات