مروری بر سریال ضد ایرانی هوملند؛

هدف آمریکا از ساخت فیلم ضد ایرانی“هوملند”چیست؟

سریال آمریکایی “HomeLand” یا همان “سرزمین مادری” سریالی ضد ایرانی است که در ابتدا با مبحث مبارزه با تروریسم و در ادامه به بحث رابطه ایران و آمریکا و مذاکرات آنها می پردازد که محوریت اصلی این فیلم اسلام هراسی است.

سپاهان: آقای رویانیان! سکوت کن

باشگاه سپاهان در بیانیه‌ای با موضوع برخورد کمیته انضباطی با رفتارهای خشن برخی بازیکنان استقلال و پرسپولیس، محمد رویانیان را هم به سکوت فراخواند.

مغز کاهو را نخورید

میزان مجاز نیترات در کشورهای مختلف فرق دارد؛ به طوری که در برخی کشور‌ها میزان نیترات مجاز در اسفناج ppm ۴۰۰ و برای کاهو ۱۰۰۰ ppm تعیین شده است، این درحالی است که در کشور ما مقدار نیترات موجود در این سبزی‌ها خیلی بیشتر از حد مجاز است.

محمود کریمی سرانجام سکوت را شکست

محمود کریمی که در چند هفته اخیر به شدت مورد هجمه قرار گرفته بود، نخستین بار پس از اتفاقات اخیر به طور رسمی درباره این وقایع سخن گفت.

نگرانی های به حق مدیر پاتخته ای؛

تردید جدی سلطان حسینی برای مدیر کلی ورزش اصفهان

نگرانی های جدی در خصوص عدم تزریق منابع مالی به ورزش اصفهان و طلسم ورزشگاه نقش جهان موجب شده تا دکتر سلطان حسینی گزینه اصلی مدیر کلی ورزش و جوانان تردید جدی برای جانشینی جواهری پیدا کند.

سرپرست اداره ورزش و جوانان بخش جلگه

اولین جشنواره فرهنگی ورزشی شرق اصفهان در بخش جلگه کلید می خورد

سرپرست اداره ورزش و جوانان بخش جلگه گفت: در دهه فجر نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی شرق اصفهان با هدف ترویج فرهنگ ورزش و سلامت در بخش جلگه(هرند) برگزار می شود.

جُنگ آداب شهروندی در هرند برگزار شد

جُنگ آداب شهروندی در هرند برگزار شد.

احضار وزیر نیرو به صحن علنی برای بهشت آباد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: وزیر نیرو برای ارایه توضیح راجع به اظهار نظر اخیرش پیرامون بهشت آباد به صحن علنی مجلس احضار می شود.

شهید محمد صادقی/ کم سن ترین شهید شهر حسن آباد

شهید محمد صادقی در سال ۱۳۴۵ در خانواده ای مذهبی و کشاورز در شهر حسن آباد جرقویه دیده به جهان گشود.

دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزی شهرستان اصفهان:

خسارت کشاورزان جدا از کمک معیشتی حساب شود

دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزی گفت: ۲۱ میلیارد تومان کمک معشیتی دولت برای کشاورزان شهرستان اصفهان پرداخت شد ولی نباید این پرداختی را به عنوان خسارت کشاورزان در نظر گرفت.

آخرین اخبار

تبلیغات