گفتگو با کارشناس ارشد مسائل بین الملل

پیوستگی نگاه مقام معظم رهبری در جریان مذاکرات

دکتر آقا حسینی گفت: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری صحنه ی مذاکرات مبادا موجب نگرانی دوستاران حقوق هسته ای و امنیت ملی ایران شود.

در شش ماهه نخست سال 92؛

گاز مونوکسید کربن، جان ۸ اصفهانی را گرفت

در شش ماهه نخست سال ۹۲، مسمومیت با گاز مونواکسید کربن منجر به مرگ ۸ نفر در سطح استان اصفهان شد.

زمان گران شدن قیمت بنزین

رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور از تثبیت قیمت بنزین تا پایان سال جاری خبر داد و اعلام کرد: فعلا برنامه ای برای تغییر سهمیه بنزین نیمه یارانه ای خودروها وجود ندارد و سهمیه بنزین آذر مطابق با روال گذشته فردا شب به کارت های سوخت واریز می‌شود.

عادتی‌که‌دندان‌ها‌را‌خراب‌می‌کند

متخصص دندانپزشک گفت: یکسری از عادت‌ها هستند که باعث می‌شود دندان‌ها به مرور زمان خراب شده و مشکلات بسیاری را ایجاد کنند.

شهر های سمی را بشناسیم

حدود ۲۰۰ میلیون نفر از مردم در نقاط خطرناکی زندگی می‌کنند که در معرض خطر ضایعات سمی است و خطر این ضایعات مشابه تهدیدهای مالاریا یا سل به سلامت عمومی است.

ساقه وسط کاهو را نخورید

دکتر “فرشاد دشتی” ، افزود:‌ تجمع نیترات در سبزی‌هایی مانند کاهو و اسفناج بیشتر از سایر سبزی‌هاست.

نوزاد ۳ ماه پس از مرگ مغزی مادرش متولد شد

یک بیمارستان دانشگاهی در مجارستان می‌گوید پزشکانش یک نوزاد زودرس، اما سالم را پس از سه ماه اتصال مادر دچار مرگ مغزی‌شده‌اش به دستگاه‌های حامی حیات، به دنیا آورده‌اند.

دست‌راست‌مختار‌بلمختار‌قطع‌شد

یک تروریست تبعه موریتانیایی که سخنگو و فرد شماره دو گروه “الموقعون بالدم” ـ یعنی “امضاکنندگان با خون” ـ بوده و همچنین وی را دست راست مختار بلمختار می‎نامیدند؛ به هلاکت رسید.

دبیر کانون اندیشه و تمدن اسلامی تغییر کرد

یکصد و شصت و هفتمین جلسه شورای مرکزی کانون اندیشه و تمدن اسلامی در روز جمعه مورخ ۲۴آبانماه ۱۳۹۲ با حضور اعضای این شورا برگزار گردید…

عکس هایی از همسران خشن و شوهران مظلوم

عکس هایی از همسران خشن و شوهران مظلوم.

آخرین اخبار

تبلیغات