قهرمان تکواندو طعمه دریا شد+عکس

قهرمان سه دوره مسابقات آسیایی تکواندو در دریای مازندران غرق شد.

لاریجانی در جمع خبرنگاران:

حل مشکل زاینده‌رود نیازمند راهکارهای کارشناسی است

رئیس مجلس درباره راهکارهای حل مشکل زاینده‌رود گفت: پیچیدگی‌هایی برای حل مشکل زاینده‌رود وجود دارد، البته راه‌حل‌هایی هم است که امیدواریم در این دوره راه‌حل‌ در سطح استان و ملی مورد مطالعه قرار گیرد تا به نتیجه‌ای برسد.

اسامی ۳۰ هزار معرفی شده رشته های شرایط خاص کنکور امروز منتشر می شود

اسامی ۳۰ هزار و ۸۳۸ نفر از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کدرشته های مختلف تحصیلی دارای شرایط خاص کنکور ۹۲ ساعت ۱۶ امروز در سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

حدیث روز/ گناهی که زندگی را تیره و تار می‌کند و مانع استجابت دعا می‌شود

امام جعفر صادق علیه السلام در حدیثی گهربار فرموده اند: گناهى که مانع استجابت دعا مى شود و زندگى را تیره و تار مى کند، نافرمانى از پدر مادر است.

معاینه ۱۰۹۶ جسد در چهار ماهه نخست سال ۹۲

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان با اشاره به اینکه تنها دو درصد فعالیت های پزشکی قانونی اصفهان مربوط به معاینات اجساد است ، گفت : یک هزار و ۹۶ مورد جسد در چهار ماهه نخست سال جاری معاینه شده است.

باورزش، با شما

نیم‌ صفحه اول روزنامه‌ های ورزشی امروز ۳۱ مرداد ۹۲

نیم‌ صفحه اول روزنامه‌ های ورزشی امروز ۳۱ مرداد ۹۲

صاحب نیوز- امین شایگان نیا

اصفهان و چالش ها؛ سخنی با شهردار

تا چند روز دیگر مدیران جدید استان و شهر برگزیده می شوند. لازم دیدیم که سخنی صریح با مسئولین فعلی و شهردار آینده اصفهان داشته باشیم…

کبوتر خانه های ورزنه

کبوتر خانه های ورزنه

فیلم/ بازگشت موج‌سوم ایدز/ هزاران ایرانی اسیر طاعون‌قرن/ جدیدترین راه انتقال ایدز

موج سوم ایدز (ابتلا از طریق رابطه جنسی) به جامعه ایرانی بازگشته و آمار مبتلایان به این ویروس نسبت به سال‌های گذشته رشد صعودی فوق‌العاده‌ای داشته است. در این میان هزاران ایرانی هم از مثبت بودن Hiv خود بی‌خبر هستند.

خونه خودمون!

اعضای شورای مرکزی جمعیت که این آقا هم جزو آنها بود به آقای ری‌شهری توصیه کرد که نامزد نشود چون زیر یک میلیون رأی می‌آورد و برای شخصیت ایشان مناسب نیست ولی همین آقا بدجوری از این توصیه مدیر کیهان تُرش کرده بود!

  • صفحه 1 از 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

آخرین اخبار

بایگانی

تبلیغات