سرویس: اجتماعی ۲۳:۰۴ - دوشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

پس از انتشار اخبار متعدد از یک پروژه؛

افتتاح استخر شنای کوهپایه در آینده ای نزدیک/ آیا وعده مسئولان عملی می شود؟

بخشدار بخش کوهپایه از بهره برداری استخر شنای کوهپایه در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش اصفهان شرق، استخر شنای شهر کوهپایه که چندین سال بلاتکلیف در گوشه ای از مجموعه ورزشی شهر کوهپایه مانده بود بلاخره با پیگیری های مسئولین بخش کوهپایه در شرف افتتاح می باشد. این استخر که با افتتاح آن بسیاری از مشکلات جوانان بخش های کوهپایه، جلگه، بن رود و جرقویه حل می گردد؛ قرار است تا دو سه ماه آینده مورد بهربرداری قرار گیرد.

استخر کوهپایه که در محل مجموعه ورزشی تختی کوهپایه قرار دارد با امکاناتی از قبیل سونا بخار، سونای خشک، جکوزی و حوضچه های بزرگ و کوچک از این پس آماده سرویس دهی به علاقه مندان رشته شنا می باشد تا منطقه شرق اصفهان مصافت طولانی تا شهر نایین و اصفهان را طی نکنند و بتوانند از این امکانات استفاده کنند.

بخشدار بخش کوهپایه در گفتگو با اصفهان شرق، با اشاره به افتتاح استخر شنای سرپوشیده کوهپایه در آینده نزدیک گفت: ساخت ساختاری استخر به اتمام رسیده و پیشرفت فیزیکی خوبی در ساخت آن داشته ایم.

تودشکی افزود: مشکلات اعتباری در خصوص ساخت استخر شنا وجود داشت و چندین سال اتمام پروژه مهم بخش به طول انجامید که امید آن داریم با تعامل و همکاری دستگاه های خدمت رسان بتوان به زودی شاهد افتتاح آن باشیم.

وی با اشاره به تامین خدمات برق، آب و گاز این استخر با همکاری دستگاه های اجرایی و خدمت رسان اظهار کرد: همکاری دستگاه های اجرایی و پیگیری های صورت گرفته تا کنون با بیشترین توان کاری انجام شده است ولی امید داریم تا در مرحله پایانی بتوان ارائه خدمات مطلوبی در زمینه تامین آب، برق و گاز داشت تا تابستان امسال شاهد بهره برداری از این طرح مهم بخش باشیم.

Vater-Mark119

تابستان ۹۴، پایان داستان بی مهری به راه اندازی استخری در دل کوهپایه

رئیس اداره ورزش و جوانان بخش کوهپایه گفت: استخر کوهپایه تا یک ماه آینده با قول مساعد مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان برای مردم فهیم شرق اصفهان افتتاح خواهد شد.

برای دیدن کل خبر اینجا کلیک کنید.

***********************

استخر شنای کوهپایه در آرزوی تکمیل در حال تخریب است

۸ سال از آغاز عملیات ساخت استخر شنای کوهپایه می گذرد و این در حالی است که جوانان کوهپایه می بایست مسافت این شهر تا نایین را جهت شنا طی کنند.

برای دیدن کل خبر اینجا کلیک کنید.

***********************

استخرشنای کوهپایه همچنان در انتظار اعتبار

مسئول اداره ورزش و جوانان کوهپایه گفت: حدود ۹۰ درصد از پروژه ی ساخت استخر آماده شده است، نگذاریم به خاطر ۱۰در صد باقی مانده اعتبار استخر از بین برود.

برای دیدن کل خبر اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.