سرویس: اجتماعی ۱۱:۱۵ - یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵

رونمایی از پوستر جشنواره ملي فرهنگي گردشگري «اينجا سرزمين من است»

مهدي نصر اصفهاني شهردار شهرتاريخي و گردشگري محمداباد با حضور در جلسه شوراي اسلامي شهر به عنوان رييس جشنواره به صورت رسمي از پوستر جشنواره رونمايي کرد.

به گزارش اصفهان شرق؛ مهدي نصر اصفهاني شهردار شهرتاريخي و گردشگري محمداباد با حضور در جلسه شوراي اسلامي شهر به عنوان رييس جشنواره به صورت رسمي از پوستر جشنواره رونمايي کرد.
شهردار محمدآباد در حاشيه اين رونمايي گفت: اين لحظه به صورت رسمي آغاز تبليغات جشنواره ملي فرهنگي گردشگري “اينجا سرزمين من است” مي باشد که اميدواريم طبق برنامه ريزي انجام شده تبليغات در سرتاسر کشور به بهترين شکل انجام شود و شاهد استقبال چشمگير مردم باشيم و بتوانيم علاوه بر خلق آثار فاخر در زمينه رشد و ترويج صنعت گردشگري به عنوان يک درآمدپايدار مخصوصا با توجه با شعار سال 95 که به تدبير رهبر معظم انقلاب “اقتصاد مقاومتي ،اقدام و عمل ” نامگذاري شده است قدم مهمي برداريم.
نصر اصفهاني در پايان افزود: به زودي در يک نشست خبري به صورت دقيق در ارتباط با کليه جوانب برگزاري هرچه بهتر جشنواره پاسخگوي سوالات خبرنگاران و اصحاب رسانه و فعالين صنعت گردشگري خواهم بود و اطلاعات دقيق و مهمي را از آن طريق به سمع و نظر مشتاقان و علاقه مندان شرکت در اين جشنواره خواهم رساند.

index

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.