سرویس: اجتماعی ۱۰:۳۰ - دوشنبه ۰۲ فروردین ۱۳۹۵

در برنامه «یکِ یک» ضیا:

عموهای فیتیله‌ای از اجرای برنامه جدید خود برای خانواده‌ها خبر دادند

عموهای فتیله‌ای از اجرای جدید برنامه‌‌های خود برای خانواده‌ها خبر دادند و گفتند در برنامه جدبد خود علاوه بر توجه به بچه‌ها نگاه ویژه‌ای به خانواده‌ها داریم.

به گزارش اصفهان شرق؛  سیدعلی ضیاء مجری تلویزیون ویژه برنامه «یک یک» را برای تحویل سال شبکه یک سیما به مدت بیش از 10 ساعت اجرا کرد.

علی فروتن، محمد مسلمی و حمید گلی معروف به عموهای فیتیله‌ای از مهمانان ویژه این برنامه بودند. فروتن در این برنامه گفت: ما 17 ساله بودیم که اولین برنامه‌مان را اجرا کردیم و هم اکنون 46 سالمان است و برنامه اجرا می‌کنیم.

محمد مسلمی نیز بیان کرد: سعید نیک‌پور اولین تهیه کننده ما بود و علیرضا خمسه هم کارگردانمان بود.

وی درباره بازگشت دوباره فیتیله‌ای‌ها به آنتن تلویزیون توضیح داد: طی صحبتی که با آقای شریعت پناهی مدیر شبکه یک داشتیم، ایشان حمایت ویژه‌ای از ما کردند که باعث شد برنامه روی آنتن بیاید. این برنامه هر شب ساعت 23:30 دقیقه پخش می‌شود و تکرار آن فردا صبح ساعت11:30 دقیقه است.

این برنامه ساز یادآور شد: نگاه ما این بود که کار برای خانواده‌ها باشد. تا به امروز بچه‌ها با ما زندگی کرده‌اند و دوست نداشتیم در این کار بچه‌ها را کنار بگذاریم، بنابراین به یک فرمی رسیدیم که بچه‌ها کنار ما باشند. این کار 17 روزه به صورت شبانه روزی و 24 ساعته کار شد و تمام تیم 170، 180 نفره ما شبانه روز کار کرده بودند. علیرضا آقایی تهیه کننده کار هم زحمت زیادی کشید.

وی در پاسخ به ضیاء درباره ویژگی‌های این برنامه تأکید کرد: 20 نفر از بازیگران تئا‌تر مهمان ما در این برنامه هستند. مسابقه‌ای با اجرای مریم وطن‌پور داریم و سعی کرده‌ایم آیتم‌های رنگارنگی برای مخاطبان داشته باشیم. ویژه برنامه‌ای هم برای روز مادر داریم.

در ادامه فیتیله‌ای‌ها به درخواست ضیاء با هم به خواندن یک ترانه روی آنتن پرداختند.

فروتن نیز در سخنانی به عنوان دعای نوروزی گفت: امیدوارم در سال 95 هیچ کشوری در جنگ نباشد و هیچ کودکی در ساحل پیدا نشود.

ضیا نیز اظهار کرد: آنچه به عنوان اسلام از طرف داعش نشان داده می‌شود قطعا اسلام نیست.‌ای کاش وزیر امور خارجه و سخنگوهای این وزارتخانه اعلام کنند که چنین حرکت‌هایی هیچ شباهتی به اسلام ندارد.

گلی نیز در پایان این گفتگو یادی از شهدای مدافع حرم کرد و گفت: مدافعان حرم با خلوص کامل این کار را انجام می‌دهند و عزیزانی که احساس می‌کنند این افراد پول‌های کلان می‌گیرند اصلا اینگونه نیست. بلکه آن‌ها صادقانه و قلبی جلو می‌روند تا اینگونه اتفاقات در کشور ما نیفتد.

تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.