سرویس: اخبار شهرستان » براآن شمالی ۱۷:۵۴ - شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴

همراه با ورزش شرق اصفهان؛

اختتامیه مسابقات فوتسال نونهالان جام فجر منطقه برآن شمالی/ ترافیک مسئولان در حاشیه مراسم+ تصاویر

نونهالان منشیان در فینال رده های سنی زیر 15و12 سال عنوان قهرمانی اولین دوره مسابقات فوتسال جام فجر در منطقه برآن شمالی را از آن خود کردند.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی اصفهان شرق، مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال رده سنی نونهالان زیر 15و 12 سال منطقه برآن شمالی با حضور کلیه مسئولان ورزشی و استانی در مسئولان محلی منطقه برآن شمالی برگزار شد و تیم های منشیان قهرمان دو رده سنی نونهالان زیر 12و 15 سال منطقه برآن شمالی شدند.

در این مراسم مهندس فولادگر نماینده منتخب شهرستان اصفهان از حضور مردم شهید پرور شرق اصفهان بابت حضور خود در پای صندوق های رای قدردانی کرد و گفت: هدف ما ایجاد آرامش دوباره در منطقه می باشد که از راه ورزش مطمئنا به این مهم خواهیم رسید.

در ادامه حسین زیبایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اصفهان از حضور نونهالان و اهمیت دادن به این رده از طرف هیات فوتبال تشکر کرد و افزود: ورزش در منطقه شرق اصفهان می بایست با هدف های خوب رو به پیشرفت و تعالی بنهد و امیدواریم با برنامه ریزی دقیق در سال آینده ورزش قهرمانی را نیز در این منطقه داشته باشیم.

رضا دهقان رئیس هیات فوتبال شهرستان اصفهان در حاشیه این مراسم اظهار کرد: از اهداف بسیار خوب شهرستان اهمیت دادن به ورزش رده های پایه می باشد که منطقه برآن شمالی نیز در این راه گامهای موثری را برداشته اند.

در حاشیه این مسابقات نیز دو نفر از مربیان رده پایه سپاهان اصفهان با حضور در محل مسابقات از این بازیکنان استعداد یابی کردند.

همچنین به تیم های قهرمان و بازیکنان برتر کاپ و حکم قهرمانی و جوایزی نیز اهدا گردید.

لازم به ذکر است این مسابقات با همکاری حوزه مقاومت بسیج منطقه برآن شمالی و هیات فوتبال این منطقه در سه سالن برگزار گردید.

DSC_0409 DSC_0418 DSC_0433 DSC_0438 DSC_0445 DSC_0448 DSC_0450 DSC_0458 DSC_0469 DSC_0473 DSC_0488 DSC_0502 DSC_0513

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.