سرویس: تولیدی » خبر پوششی ۱۲:۵۳ - شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴

به مناسبت روز حماسه و ایثار شهر ورزنه؛

فرهنگ ایثار و شهادت، برازنده شهری در دل کویر شرق اصفهان است/ تصاویر

به مناسبت سالروز تشییع پیکر پاک و مطهر هفت تن از شهدای عملیات کربلای پنج شهر ورزنه برگزار گردید، این روزحماسه و ایثار در شهر ورزنه نامگذاری شده است.

به گزارش اصفهان شرق از ورزنه، به همین مراسم گرامیداشت شهیدان محمود شاهمیری، رضاعلی حیدری، عباس خدمتکاری، حسن تقیان، محمود خلیلی، حسین حیدری خرم آبادی و احمدحبیب الهی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در مسجد صاحب الزمان(عج) برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام احمد باقری استاد حوزه و دانشگاه ضمن سخنرانی در وصف شهدا خاطراتی از این شهدای حماسه و ایثار بیان کرد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: برپایی این مراسم در راستای گرامیداشت عظمت و بزرگی روح شهدا و تاثیراتی است که بر جامعه گذاشته و وفاداری به آرمان‌های آن‌ها است.

عباسعلی مقتدایی عزت و امنیت امروز ایران را مدیون خون شهدا دانست و اظهار کرد: انقلاب هر روز زنده‌تر و پویاتر به پیش می‌رود و رهبر معظم انقلاب نیز امروز به عنوان ناخدای کشتی انقلاب آن را در مسیر درست هدایت می‌کنند.

وی  ادامه داد: امروز ما هستیم تا کارهایی که برزمین مانده است که شهدا توقع دارند تا ما پیگیری کنیم. شهدا سفارش کرده اند تا ما راه امام را گم نکنیم، در خط رهبری باقی بمانیم، اسلام را فراموش نکنیم، راه قرآن صراط مستقیم را در ذهن خودمان داشته باشیم و در عملمان متجلی کنیم و در رفتارهای روزانه و لحظات خودمان بتوانیم عمل کنیم.

IMG_9271 IMG_9282 IMG_9303  IMG_9337 IMG_9350 IMG_9352 IMG_9375 IMG_9412 IMG_9421

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.