سرویس: تولیدی » خبر پوششی ۱۶:۵۹ - جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴

امام جمعه موقت شهر هرند:

مملکت با حرف بدون عمل ساخته نخواهد شد

حجت الاسلام نیکوکلام گفت: با حرف زدن و صحبت کردن مملکت ساخته نخواهد شد و تنها با عمل می توان کشور را ساخت و این مسلتزم وحدت بین همه آحاد جا معه و گروهاست.

به گزارش اصفهان شرق به نقل از ستاد نماز جمعه شهر هرند، امام جمعه موقت شهر هرند در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: مردم به دشمنان این انقلاب نشان دادند که همیشه گوش به فرمان رهبری هستند و در همه صحنه ها حضور خود را به ثبت می رسانند.

حجت الاسلام محمد حسن نیکوکلام با ذکر پیام حضور مردم در صحنه های نیاز کشور، اظهار کرد: پیام اول حضور مردم به دشمنان انقلاب است که اگر شما در دشمنی با کشور مصمم هستید، شعار هر ساله ما در مرگ بر آمریکا و استکبار محکم تر از سال قبل است.

وی افزود: ملت وفادار به خون شهدا و زحمات امام خمینی(ره) می باشد و با اشاره به برکات انقلاب اسلامی می توان از سپاه پاسداران به عنوان ثمره انقلاب نام برد.

امام جمعه موقت شهرهرند با اشاره به اینکه مسئولان باید برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند، تصریح کرد: پیام این راهپیمایی به مسئولان این بود که برای رفع گرفتاری ها و مشکلات مردم بکوشید و وقتتان را هدر ندهید.

وی اظهار کرد: مسئولان باید در اموری که به آنها مرتبط نیست وارد نشده و به وضع اقتصادی مردم سر و سامان دهند و همچنین برای اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی برنامه ریزی داشته باشند.

حجت الاسلام نیکو کلام در پایان گفت:  با حرف زدن و صحبت کردن مملکت ساخته نخواهد شد و تنها با عمل می توان کشور را ساخت و این مسلتزم وحدت بین همه آحاد جا معه و گروهاست.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.