سرویس: اخبار شهرستان » جرقویه سفلی ۱۷:۱۱ - سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴

باحضور شهردار و مسئولين شهر و بخش

ويژه برنامه دهه فجر 2/کانون بانوان شهر محمدآباد پس از زيباسازي و مرمت در اختيار مسئول جديد قرار گرفت

در اولين روز از دهه مبارک فجر کانون بانوان شهر محمدآباد پس از زيباسازي و مرمت با حضور مسئولين شهر و بخش در اختيار مسئول جديد قرار گرفت.

به گزارش  اصفهان شرق؛ به نقل از شهرداری محمدآباد، در اولين روز از دهه مبارک فجر کانون بانوان شهر محمدآباد پس از زيباسازي و مرمت با حضور مسئولين شهر و بخش در اختيار مسئول جديد قرار گرفت.
در اين ديدار شهردار محمدآباد ضمن عرض تبريک دهه فجر گفت: بانوان سرمايه اي پنهان اما اثرگذار هستند که مي بايست از اين پتانسيل در راه آباداني و توسعه شهر و ترويج فرهنگ ديني به بهترين نحو استفاده نمود و اميدواريم مجموعه مديريتي جديد کانون بانوان بتواند در راستاي جذب بانوان به اين مجموعه و استفاده از توانايي آنان و شکوفا کردن استعدادهاي دختران خوب شهر قدم بردارد.
در ادامه رياست محترم شوراي اسلامي شهر ضمن تبريک ايام دهه فجر گفت:ابتدا از تلاشهاي شهردا رمحترم و مجموعه فرهنگي شهرداري بابت زيباسازي و مرمت کانون بانوان تشکر مي کنيم و اميدواريم کانون بانوان بتواند در انجام فعاليت ها همراه با مجموعه فرهنگي شهرداري همراهي کند و شاهد حضور بانوان در جلسات به صورت بهتر و بيشتر و منظم تر باشيم

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.