سرویس: تولیدی » خبر پوششی ۱۵:۲۸ - جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴

امام جمعه شهر کوهپایه:

دستگیری تفنگداران آمریکایی مایه ذلت دشمن و اقتدار ایران بود

حجت الاسلام شاکری گفت: انتخابات یک مساله بسیار مهم و نعمتی بزرگ است که باعث اعتبار و استحکام نظام و کشور می شود.

به گزارش اصفهان شرق از کوهپایه، امام جمعه کوهپایه در نماز جمعه این هفته با اشاره به فرازی از نامه امام علی(ع) به مردم و حاکم مصر گفت: امام در بخشی از نامه به نقش الگویی و پیشوایی حاکم پرداخته است و از محمد ابن ابی بکر می خواهد تا خود را در همه مسائل سیاسی و اجتماعی و…الگوی شایسته ی مردم قرار دهد.

*بی نیازی با الگوگیری از ائمه اطهار

حجت الاسلام شاکری با معرفی الگوهای قرآنی به تبیین رابطه الگو و ایمان به خدا و معاد پرداخت و اظهار کرد: اگر بنده خدا بوده و الگوی زندگیتان پیامبر و اولیای الهی باشند در دنیا و آخرت سعادتمند خواهید شد.

وی در ادامه مباحث بالا، تاکید کرد: کسیکه الگویش پیامبر باشد به هیچ وجه نیازمند دیگران نخواهد شد.

امام جمعه شهر کوهپایه در فرازی دیگر از خطبه ها با تبریک میلاد مبارک امام حسن عسکری(ع) با اشاره به حدیثی از این امام بزرگوار، گفت: صدقه، صله رحم، ظلم و بدی عواملی است که مرگ و اجل انسان را کم و زیاد میکند، پس هرکس خوبی بکارد خوبی درو میکند و هرکس بدی بکارد ندامت و پشیمانی درو خواهد کرد.

*اقتدار سپاه بار دیگر در آب های خلیج فارس

وی به موضوع دستگیری تفنگداران آمریکایی توسط دریا دلان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره و تصریح کرد: این موضوع با مدیریت خوب و عالی فرماندهان سپاه، باعث ذلت و عذرخواهی دشمنان و مایه عزت و افتخار و اقتدار کشور و نظام اسلامی گردید.

حجت الاسلام شاکری به تشریح مواضع حکیمانه امام خامنه ای مدظله العالی در باب انتخابات پرداخت و اظهار کرد: انتخابات یک مساله بسیار مهم و نعمتی بزرگ است که باعث اعتبار و استحکام نظام و کشور می شود.

وی با تاکید بر حضور پر شور مردم پای صندوق های رای گفت: انتخابات باید با حضور حداکثری مردم از همه اقشار، طیف و جریان ها رقم بخورد و این امر نیز در مواضع حکیمانه رهبری شنیده شده است.

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.