سرویس: اقتصادی 09:24 - یکشنبه 03 ژانویه 2016

بخشدار جرقویه علیا خبر داد:

حل مشکل سوخت تراکتورداران جرقویه ای در آینده ای نزدیک

با پیگیری های مستمر، مشکل جایگاه سوخت تراکتورداران و موتورهای آبکشی کشاورزان جرقویه ای بر طرف خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق در جرقویه علیا، چند هفته پیش خبری در رابطه با موضوع مشکل جایگاه سوخت تراکتورداران منطقه جرقویه علیا در این سایت خبری منتشر شد و مسئولان مربوطه از مشکل موجود اطلاع یافتند. در این رابطه با بخشدار جرقویه علیا، گفتگویی به عمل آمد تا بتوان، گرهی هر چند کوچک از مشکل کشاورزان دلسوز جرقویه ای باز کرد.

حسین بهزادفر ضمن اشاره به اقدامات انجام شده جهت رفع این مشکل گفت: در این مدت چندین جلسه با کشاورزان و تراکتورداران داشته ایم و از نزدیک، مشکلات و درخواست کشاورزان مطرح شد تا بتوان در مورد علل قطع توزیع سوخت این قشر جامعه راهکاری مناسب صورت گیرد.

وی در رابطه با پیگیری های انجام شده با شهرداری و شورای شهر حسن آباد اظهار کرد: پذیرش توزیع سوخت توسط شهرداری طی گفتگوهای انجام شده، مطرح شد که به تایید مسئولان ذیربط نرسید.

بخشدار جرقویه علیا با اشاره به مشارکت بخش خصوصی در توزیع سوخت افزود: راهکارها برای شروع مجدد جایگاه توزیع گازوئیل برای کشاورزان منطقه مطرح و مقرر گردید توزیع گازوئیل توسط اتحادیه تعاونی منطقه در بخش جرقویه علیا با مشارکت بخش خصوصی به زودی انجام شود.

وی در پایان از کشاورزان خواست جهت راه اندازی جایگاه سوخت در منطقه با اتحادیه تعاونی حجت منطقه همکاری لازم را داشته باشند و اظهار امیدواری کرد که طی مراحل قانونی به زودی این مشکل برطرف خواهد شد.

 

همچنین بخوانید:

2 نظر در مورد “حل مشکل سوخت تراکتورداران جرقویه ای در آینده ای نزدیک”

  1. کاظمی گفت:

    سلام
    خدا خیرتون بده
    انشالله پیگیری شما در همه ابعاد محقق بشه

  2. صادقی حسن ابادی گفت:

    سلام از پیگیری اصفهان شرق و بخشدار تشکر می کنیم امید است هر چه زودتر این مشکل کشاورزان حل شود و در این خصوص جهاد کشاورزی هم وظیفه دارد پیگیری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.