سرویس: اجتماعی ۲۱:۴۰ - سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۲

مراسم تحليف اعضاي جديد شوراي شهر حسن آباد جرقويه

مراسم تحليف اعضاي جديد شوراي اسلامي شهر حسن آباد جرقويه صبح امروز از طرف بخشداري اين شهر در دبيرستان شهيد منصوري حسن آباد جرقويه برگذار شد.

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق ازجرقويه عليا، در ابتداي اين مراسم که با حضور مسئولين جهاد كشاورزي، برق منطقه اي، پاسگاه انتظامي، ‌ بسيج حوزه 5 امام محمد باقر(ع)، اداره آب و فاضلاب و كميته امداد امام خميني حسن آباد  و همچنين ادارات و ارگان هاي دهستان رامشه و برخي از اهالي شهرحسن آباد برگزار شد، آقاي غلامرضا شفيعي رئيس شوراي قبلي ضمن تبريک به اعضاي جديد به برخي از اقدامات انجام شده از سوي شهرداري و شوراي شهر  پرداخت.
  DSC06654

وي در ادامه با بيان چند توصيه به اعضاي شوراي جديد گفت:  قانون را محور اصلي كاري خود قرار دهيد تا هيچ كس توقع بيجا از شما نداشته باشد، از مشورت ديگران و حتي شوراهاي روستاهاي هم جوار بهره مند شويد و از آنها فاصله نگيريد، شوراها با شهردار بايد يک گروه شش نفره باشند و با مشورت يکديگر کار را پيش ببرند و همچنين در روستاها نيز دهدار بايد خود را عضو شورا بداند .

DSC06659

 شفيعي در پايان ضمن تشکر از زحمات آقاي معيني شهردار حسن اباد، افزود: آقاي معيني نزديك به 7سال شهردار حسن اباد بوده که در اين مدت خدمات مفيد و ارزنده اي را در اين شهر انجام داده است. وي همچنين خاطر نشان کرد: در اين مدت 255 جلسه رسمي در سومين دوره شوراي اسلامي شهر حسن اباد برگزار كه حدود 99 درصد از اين مصوبات اجرايي شدند.

DSC06684

در ادامه اين مراسم آقاي کاظمي بخشدار جرقويه عليا نيز در سخناني اظهار داشت: خدمات رساني به منطقه جرقويه عليا به علت وسعت زياد آن با مشکلاتي همراه بوده است ولي با اين وجود بخشداري از خدمت رساني به اين منطقه محروم دريغ نكرده است .

آقاي کاظمي در ادامه تكميل جاده نيك اباد به حسن اباد، تكميل جاده رامشه به ابر كوه و پيگيري افتتاح  پاسگاه انتظامي رامشه را از جمله اقدامات بخشداري دراين مدت دانست و افزود: با برگزاري جلسات مشترک با اعضاي جديد شوراي شهر سعي مي کنيم تا شورا از مشکلات منطقه آگاه يابند و انتظار اين است که بخشداري را در رفع اين مشکلات ياري دهند.

  
DSC06663

بخشدار جرقويه عليا همچنين از شوراهاي روستاها خواست تا در کمتر از 10 روز يک نفر را به عنوان دهدار معرفي کنند.

آقاي کاظمي در پايان به شوراهاي روستاها اين توصيه را داشت که شخصي را به عنوان دهدار معرفي کنند  که حتي الامکان رشته تحصيلي وي مرتبط با مسايل شهري و شهرسازي باشد تا زمينه مساعدتري براي همکاري با ديگر اعضاي شورا فراهم شود.

در ادامه اين مراسم حجه السلام شيخ علي منصوري با بيان سخناني در رابطه با شورا و اهميت مشورت كردن در کارها،  سوگند نامه را قرائت كرد که اعضاي شوراها نيز سوگند ياد کردند.

 

 DSC06689

در پايان اين مراسم نيز برگه هاي راي بين اعضاي شورا هاي شهر و روستا توزيع شد و رئيس شوراي شهر و روستاهاي اين منطقه به شرح زير تعيين شدند:

ـ شهر حسن آباد ( عليرضا صادقي)

ـ روستاي دستجرد ( عباسعلي احمدي)

ـ روستاي کمال آباد ( عباسعلي محمدي)

ـ روستاي خارا ( علي صادقي)

ـ روستاي مالواجرد ( احمد نيکلخت)

ـ روستاي الله آباد ( عباس ابوالحسني)

ـ روستاي اسفنداران ( ابراهيم افراز)

ـ روستاي احمد آباد ( علي اکبر آزادي)

ـ روستاي مبارکه ( علي رمضاني)

ـ روستاي رامشه ( مصيب نوريان)

ـ روستاي فيض آباد ( فتحعلي کياني)

 

 

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.