اصفهان شرق

«در حاشیه۲» مهران مدیری از هفته آینده روی آنتن شبکه ۳

کدخبر: 86606
۱۳۹۴/۱۰/۰۶ در ساعت ۰۹:۱۰

به گزارش اصفهان شرق؛ محمدرضا مهدوی کوچکسرایی، تهیه‌کننده مجموعه در حاشیه 2  درباره پایان فیلمبرداری این مجموعه و زمان دقیق پخش آن توضیح داد: فیلمبرداری این سریال چند روز پیش تمام شد و مجموعه اکنون روی میز تدوین قرار گرفته تا برای پخش آماده شود.

براساس این خبر، سیدغلامرضا میرحسینی،‌مدیر شبکه 3 سیما، درباره زمان پخش این مجموعه گفت: سریال «درحاشیه2» از شنبه هفته آ‌ینده، 12 دی ماه ساعت 22و45دقیقه از شبکه سه پخش خواهد شد. این درحالی‌است که پیش از این قرار بود زمان پخش اولین قسمت «درحاشیه2» پنجم دی‌ماه، یعنی دیشب باشد.

تهیه‌کننده این سریال درباره تیم بازیگری این سریال توضیح داد: در بخش دوم چهار بازیگر اصلی سریال سیامک انصاری،‌ مهران غفوریان، نصرالله رادش و سیدجواد رضویان هستند که در این قسمت هم حضور دارند. در کنار اینها نیما فلاح نیز به تیم بازیگران اضافه شده که نقش یک رئیس دسته خلافکاران را به عهده دارد. رادش در نقش سیروس تکراری، جواد رضویان در نقش زهتاب، مهران غفوریان در نقش بهروز عشقی و سیامک انصاری در نقش هومن صحرایی در این سریال حضور دارند.

وی درباره حضور بازیگران خانم در این سریال توضیح داد: به هرحال زندان مردانه است و فضای کار برای خانم‌ها وجود نداشت، ولی در برخی قسمت‌ها خانم‌ها سحر زکریا و شبنم فرشادجو حضور دارند که تنها برای ملاقات به زندان می‌آیند.

مهدوی کوچکسرایی همچنین در مورد حضور مهران مدیری جلوی دوربین بیان کرد: در سناریو آورده شده است که دکتر سهراب کاشف به خاطر حجم بالای اتهامش به زندان نرفته و مشخص نیست کجاست؛ به همین خاطر مهران مدیری تنها به عنوان کارگردان پشت دوربین قرار دارد.

وی با بیان این جمله که ضبط از روز گذشته تمام شده، گفت:‌ قرار شده طبق زمانی که برای پخش از سوی شبکه سه در اختیارمان قرار می‌گیرد، تعداد قسمت‌های این سریال را بین 25 یا 26 تغییر دهیم.

تهیه‌کننده سریال در حاشیه 2 با رد این موضوع که تدوین سریال سرصحنه صورت گرفته است،‌ اذعان کرد: من نیز دیدم که برخی رسانه‌ها گفته‌‎اند که سریال در سرصحنه تدوین شده است. ما در حاشیه یک هم به رغم این که فشار پخش نوروزی را داشتیم، به خاطر این که از کیفیت کار کم نشود، تدوین را بعد از اتمام ضبط انجام دادیم. در بخش دوم نیز همین کار را کردیم و برای این که کیفیت کار پایین نیاید حتی روزهای جمعه هم ضبط داشتیم.

وی درباره خط اصلی داستان توضیح داد: پزشکان متقلب و قلابی بیمارستان حاشیه، پس از دستگیری، جرم‌هایشان مشخص شده و به زندانی وارد می‌شوند که فضا و افرادی خاص دارد. این دکترها تحت تاثیر این فضا قرار می‌گیرند و آنها نیز یک دسته تشکیل می‌دهند.

منبع: جام جم