سرویس: غیر تولیدی » نقلی ۱۶:۵۶ - پنجشنبه ۰۵ دی ۱۳۹۲

عکس‌های زندگی خصوصی ملکه اردن

یکی از کاخ هایی که دیوارهایش بلورین شده در اردن قرار دارد. بانوی اول این کاخ در اینستاگرام عضو است و حدود 35،000 نفر صفحه اش را پیگیری می کنند. کار رانیا یاسین در به اشتراک گذاشتن تصاویری از زندگی خصوصی اش، حتی تعجب گزارش نویس دیلی میل انگلیسی را هم برانگیخته است. در این گزارش برخی از این تصاویر را می بینیم…

به گزارش واحد رصد فضای مجازی اصفهان شرق: یکی از کاخ هایی که دیوارهایش بلورین شده در اردن قرار دارد. بانوی اول این کاخ در اینستاگرام عضو است و حدود 35،000 نفر صفحه اش را پیگیری می کنند. کار رانیا یاسین در به اشتراک گذاشتن تصاویری از زندگی خصوصی اش، حتی تعجب گزارش نویس دیلی میل انگلیسی را هم برانگیخته است. در این گزارش برخی از این تصاویر را می بینیم…

توصیف یک ملکه عرب از خود: یک مادر، یک همسر؛ این است روزگار سرد من!

به گزارش روزگارنو، با تسلط امکانات و شرایط مدرن بر کار و بار ما، اکنون ما در روزگاری متفاوت از گذشتگانمان زندگی می کنیم. یکی از این تفاوت ها عبارت است از شیشه ای شدن دیوارهای ضخیم و تو-در-توی اندرونی کاخ پادشاهان. … اکنون؛ گویی همه چیز در مقابل چشمان حیرت زده تماشاچیان شکل می گیرد و می گذرد!

یکی از کاخ هایی که دیوارهایش بلورین شده در اردن قرار دارد. بانوی اول این کاخ در اینستاگرام عضو است و حدود 35،000  نفر صفحه اش را پیگیری می کنند.

کار رانیا یاسین در به اشتراک گذاشتن تصاویری از زندگی خصوصی اش، حتی تعجب گزارش نویس دیلی میل انگلیسی را هم برانگیخته است. در ادامه برخی از این تصاویر را می بینیم:

113132_611 113133_606 113134_599 113135_702 113136_945 113137_844

رانیا یاسین ملقب به ملکه رانیا، همسر عبدالله دوم، پادشاه اردن در تاریخ ۳۱ اوت ۱۹۷۰ از پدر و مادر فلسطینی‌تبار، در شهر کویت بدنیا آمد. پدر و مادر او اهل طولکرم فلسطین بودند.

به گزارش روزگارنو، به نقل از ویکی پدیا، رانیا یاسین تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در مدرسهٔ انگلیسی کویت گذراند و در سال ۱۹۹۱ از دانشگاه آمریکایی قاهره در رشتهٔ مدیریت بازرگانی فارغ التّحصیل شد. ملکه رانیا همچنین برای مدّتی در کمپانی‌های سیتی‌بانک و اپل مشغول به کار بوده‌است. وی در سال ۱۹۹۵ در مقطع کارشناسی ارشد در رشتهٔ مدیریت از دانشگاه ژنو سوئیس فارغ التحصیل شد.

ازدواج

آشنایی ملکه رانیا با پادشاه عبدالله بن آل حسین در ژانویه ۱۹۹۳ طی یک مراسم شام صورت گرفت. پس از دو ماه، وی به نامزدی شاهزاده عبدالله دوم درآمد و بالاخره در تاریخ ۱۰ ژوئن ۱۹۹۳ با یکدیگر ازدواج کردند . ملکه رانیا هم اکنون مادر چهار فرزند به نام‌های زیر است:

حسین
ایمان
سلما
هاشم

افتخارات و سوابق

ملکه رانیا از جمله طرفداران حقوق زنان است. در سال ۲۰۰۴ نشان کلنل ارتش اردن، از سوی همسرش پادشاه عبدالله دوم به وی اعطا گردید. در سال ۲۰۱۱ از سوی مجلهٔ هارپر و ملکه به عنوان زیباترین بانوی اول دنیا شناخته شد. نام ملکه رانیا همچنین در سال ۲۰۰۵ در میان ۱۰۰ زن قدرتمند دنیا به انتخال مجله فوربز، در رتبهٔ ۸۰ فهرست به چشم می‌خورد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.