سرویس: اخبار شهرستان » جرقویه علیا ۰۸:۳۷ - چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴

قابل توجه مسئولان کشاورزی شهرستان؛

نبود جایگاه سوخت، برای تراکتورداران جرقویه علیا مشکل ساز است

کشاورزان منطقه جرقویه علیا در راستای تامین سوخت برای موتورهای آبکشی مزارع و تراکتور دچار مشکلات عدیده ای هستند.

به گزارش اصفهان شرق، مسلما مناطق شرق اصفهان به جهت وابستگی به مشاغلی از قبیل کشاورزی و دامداری، به برخی امکانات فوق مناطق شهری نیازمند هستند و در این خصوص مسئولان شهرستان باید، با کنکاش مسائل مربوطه به بررسی خواسته ها و رفع مشکلات این قشر محروم و مظلوم جامعه برآیند.

بعد مسافت بین شهرهای شرق اصفهان و از جهت دیگر نبود مسیرهای ایمن در این منطقه باعث شده تا کشاورزان جرقویه ای نسبت به نبود جایگاه سوخت در منطقه خود، گله مند بوده و مراتب اعتراض خود را از طریق رسانه به گوش مسئولان مربوطه برسانند.

کشاورزان حسن آبادی به دلیل نبود جایگاه سوخت مجبور به طی کردن مسافتی از جرقویه به طرف شهر ورزنه هستند و این مسافت برای این قشر زحمت کش برخی خطرات جاده ای را سبب می سازد.

خبرنگار ما در جرقویه علیا چندی قبل موضوع را از مسئولان جویا شد. مسئولان در پاسخ به درخواست جایگاه سوخت در جرقویه، از پیگیری این مساله و برگزاری جلساتی چند با کشاورزان و تراکتور داران خبر دادند.

گفتنی است طبق گفته مسئولان مربوطه جایگاهی جهت تهیه سوخت مشخص شد ولیکن مسئولان شهرستانی، جایگاه سوختی در یکی از شهرهای همجوار مشخص کردند.

گفتنی است، در شهر حسن آباد جایگاه توزیع گازوئیل و نفت سفید از قبل وجود داشته و امروزه هیچ استفاده ای از آن نمی شود. به راستی ایا نمی توان از این مکان، برای رفاه حال کشاورزان استفاده کرد.

لازم به ذکر است، مسلما جایگاه سوخت، برای همه مناطق شرق اصفهان لازم است، چرا که کشاورزی در همه مناطق از قبیل بخش بن رود، جرقویه، جلگه و مرکزی از جمله مشاغل اصلی مردم این مناطق است.

می طلبد تا مسئولان امر، با نگاهی عملیاتی به رفع مشکلات کشاورزان زحمت کش نگریسته و پاسخی مثبت به درخواست های به حق این قشر بدهند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.