سرویس: اجتماعی ۲۱:۲۲ - سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۲

آیین آغاز به کار منتخبین شورای اسلامی دوره ی چهارم بخش مرکزی

کفیل فرماندار اصفهان گفت: قانون برای تسهیل امورمردم است، نه تعطیل امور آنها

SAM_1041

به گزارش اصفهان شرق : آیین آغاز به کارمنتخبین شورای اسلامی دوره ی چهارم بخش مرکزی از توابع شرق اصفهان در مراسمی با حضور منتخبین شوراهای اسلامی در سالن مجتمع فرهنگی هنری کوثر خوراسگان برگزار شد. در ابتدای این مراسم بیگی دهیارکبوتر آباد به تلاوت آیاتی چنداز سوره ی شورا پرداخت.

SAM_1023
سخنران ابتدای مراسم دکتر محمدی بخشدار بخش مرکزی گزارش کاملی از روند برگزاری انتخابات بیان کرد.
وی در ادامه گفت:  شورای دوره ی سوم بخش مرکزی زحمات بسیاری را دراین دوره داشته اندومن به نوبه ی خود مراتب تقدیر و تشکرفراوان را از آنها دارم.
محمدی ادامه داد: ۷۹روستای بخش مشارکت بالای ۷۰ درصد درانتخابات۹۲ داشته اند و در این دوره ۲۵۵نفر مردو۸ نفر زن به شوراهای بخش مرکزی راه یافتند.
بخشداربخش مرکزی افزود: در شوراها ما انتقال قدرت نداریم بلکه انتقال شوراها به منتخبین بعدی انتقال امانت و مسئولیت است.
ایشان درپایان متن بیانیه وزیر کشوررا درجمع حاضران قرائت کرد.

SAM_1032
درادامه کفیل فرماندار اصفهان  ضمن تقدیروتشکر ازشوراها گفت: وظایف شوراها براساس کتاب قانون است و فردی در پایان کارش خرسندو شادکام است که درارزیابی پایان کارخود براساس قانون ابرازرضایت ازخود داشته باشدو بهترین تقدیرو تشکر کلام معصوم است.
وی ادامه داد: زمان چهارساله زمان طولانی نیست وبه سرعت سپری می شود و برکات و نتایج کار ما آن چیزی است که برجای می ماند.
کفیل به تعامل با مردم اشاره و متذکر شد: مردم به شما رای دادند تا کار آنها را دنبال کنیم واز تعامل با مردم نباید نگران باشیم بلکه حرف مردم را بشنویم و اقدامات انجام گرفته دررابطه با خواسته های آنها را به مردم انتقال دهیم. شما شوراها زبان گویای مردم هستید و با آشنایی با قانون نگرانی های مردم را ازدستگاههای مربوطه دنبال کنید.
فرماندار گفت: همه ی ما درمقابل رای مردم واعتماد آنها مسئولیم پس می بایست عنایت به شاخصه های کتاب قانون را درکارمان داشته باشیم. قانون برای تسهیل امورمردم است، نه تعطیل امور آنها و این قانون توسط قانون گذارودرجهت تسهیل امورمردم وضع شده است.
کفیل در پایان متذکر شد: ازخلاف سازی ورانت خواری جلوگیری کنید واز تخلفاتی که دربعضی ازروستا ها صورت می گیرد بپرهیزید زیرا شما برای حفاظت از کل امور روستا انتخاب شده اید.
سخن پایانی فرماندار با حاضرین این چنین بود:
عزیزان امروز را به عنوان شروع کارخود در شورای اسلامی دوره ی چهارم بگذارید و باتوکل به خدا تحت توجهات حضرت حجت کاررا دنبال کنید.

SAM_1057
در پایان مراسم قدرت الله فتحی از خانواده ی شهدای شرق اصفهان سوگند نامه ی این دوره را قرائت کرد.
گزارش تصویری از این مراسم در بخش روزنه

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.