اصفهان شرق

رهبری با نگارش نامه واقعيات جهان را براي جوانان غربی تبيين مي نمايند

کدخبر: 84005
۱۳۹۴/۰۹/۱۳ در ساعت ۱۴:۲۰

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق از اژیه؛ حجت السلام شاهميری در خطبه هاي نماز جمعه با اشاره به حركت عظيم پياده رويي اربعين حسيني گفت: اين حركت اسلام واقعي را در جهان به نمايش مي گذارد.

وی ادامه داد: ايجاد وحدت و همبستگي بين مسلمانان از بركات پياده رويي اربعين بود.

نماينده ولي فقيه در شهر اژيه در خصوص دومين نامه رهبر انقلاب به جوانان غرب گفت: ولي امر مسلمين با ديد جهان نگر خود طي دو نامه جوانان غرب را مخاطب قرار دادند و علت اين امر اين است كه نسل جوان داراي صداقت است و در هر نظامي جوانان اثر گذار مي باشد و جوانان غربي به حاكمان خود بي اعتماد هستند و به دنبال راه نجات مي باشند و ايشان با نگارش نامه واقعيات جهان را براي آنها تبيين مي نمايند.

امام جمعه شهر اژيه با اشاره به مناسبت روز ملي مبارزه با خشونت و افراطي گري در هفته آينده گفت: امروز داعيه داران حقوق بشر در برابر كشتار مردم بي گناه به دست اسرائيل و كشورهاي مرتجع منطقه سكوت مي كنند و از ورود دختران محجبه به مدارس و دانشگاه ها جلوگيري مي نمايند و در آمريكا قتل سياهپوستان به يك امر عادي تبديل شده است.

وی در پایان صحبت های خود تصریح کرد: همین کشورها ايران را بخاطر اعدام قاچاقچيان و قاتلان و حمايت از مردم مظلوم فلسطين و حزب الله لبنان حامي تروريست و ناقض حقوق بشر مي دانند.