سرویس: اخبار شهرستان » اژیه ۱۴:۲۰ - جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴

امام جمعه شهر اژیه:

رهبری با نگارش نامه واقعیات جهان را برای جوانان غربی تبیین می نمایند

حجت الاسلام شاهمیری گفت:در هر نظامی جوانان اثر گذار می باشد و جوانان غربی به حاکمان خود بی اعتماد هستند و به دنبال راه نجات می باشند و ایشان با نگارش نامه واقعیات جهان را برای آنها تبیین می نمایند.

به گزارش خبرنگار اصفهان شرق از اژیه؛ حجت السلام شاهمیری در خطبه های نماز جمعه با اشاره به حرکت عظیم پیاده رویی اربعین حسینی گفت: این حرکت اسلام واقعی را در جهان به نمایش می گذارد.

وی ادامه داد: ایجاد وحدت و همبستگی بین مسلمانان از برکات پیاده رویی اربعین بود.

نماینده ولی فقیه در شهر اژیه در خصوص دومین نامه رهبر انقلاب به جوانان غرب گفت: ولی امر مسلمین با دید جهان نگر خود طی دو نامه جوانان غرب را مخاطب قرار دادند و علت این امر این است که نسل جوان دارای صداقت است و در هر نظامی جوانان اثر گذار می باشد و جوانان غربی به حاکمان خود بی اعتماد هستند و به دنبال راه نجات می باشند و ایشان با نگارش نامه واقعیات جهان را برای آنها تبیین می نمایند.

امام جمعه شهر اژیه با اشاره به مناسبت روز ملی مبارزه با خشونت و افراطی گری در هفته آینده گفت: امروز داعیه داران حقوق بشر در برابر کشتار مردم بی گناه به دست اسرائیل و کشورهای مرتجع منطقه سکوت می کنند و از ورود دختران محجبه به مدارس و دانشگاه ها جلوگیری می نمایند و در آمریکا قتل سیاهپوستان به یک امر عادی تبدیل شده است.

وی در پایان صحبت های خود تصریح کرد: همین کشورها ایران را بخاطر اعدام قاچاقچیان و قاتلان و حمایت از مردم مظلوم فلسطین و حزب الله لبنان حامی تروریست و ناقض حقوق بشر می دانند.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.