سرویس: غیر تولیدی » نقلی ۱۷:۰۰ - شنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۴

افشار: همه بازیگران «کیمیا» درست انتخاب شده اند/ پورسرخ: بازیگری دستمزد خوبی دارد

کارگردان مجموعه تلویزیونی «کیمیا» معتقد است که بازیگران این سریال همه به درستی انتخاب شده اند و در جای خود قرار دارند.

به گزارش اصفهان شرق؛ برنامه روز گذشته «خوشا شیراز» روز گذشته با حضور جواد افشار و پوریا پورسرخ با اجرای محمد سلوکی به روی آنتن رفت.

در این برنامه جواد افشار گفت: سریال «کیمیا» ثابت کرد وقتی این همه بازیگر وزنه در کنار هم با صمیمیت بازی کردند یعنی هنرمندان ما همه بسیار بزرگمنش هستند.

وی ادامه داد: من هم به فعم و شعور بازیگر احترام میگذارم و تعامل میان ما به شخصیت و فیلمنامه روح می بخشد.شانس خیلی خوبی داشتیم و بازیگران همه به درستی انتخاب شدند و در جای خود قرار گرفتند.

افشار درباره سختی های تولید کیمیا نیز عنوان داشت: شرایط سختی در تولید کار داشتیم مثلا آقای پورسرخ چندین بار در این کار سلامتش به خطر افتاد و عمل جراحی داشت که به خاطر ما به تعویق افتاد. آقای پورشیرازی و خانم شریفی نیا هم از این مشکلات داشتند.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که چندسالتان بود وقتی به جبهه رفتید؟ عنوان داشت: آن زمان 15 ساله بودم که به جبهه رفتم و اگر شرایط آن زمان کشور را یادتان بیاید، من یکی از جماعت بسیار آن زمان بودم که برای دفاع از میهن پیش قدم شدند. در مجموع بچه های امروزی هم خیلی خوب هستند و اگر شرایط دوباره تکرار شود دوباره به دفاع از میهن می پردازندد.

به گزارش فارس، پورسرخ نیز در این برنامه در پاسخ به این سوال که دستمزد بازیگری خوب است یا خیر؟ تصریح کرد: قطعا دستمزد خوبی دارد که ما آن را انجام می دهیم. اما بالاخره از آنجایی که هر شغلی سختی هایی برای خود دارد، بازیگری هم از این قاعده مستثنی نیست و ما هم سختی های خودمان را داریم.

وی افزود: من سر کار کیمیا دو سال حضور داشتم و پیش از آن نیز در کار رستاخیز به کارگردانی آقای درویش حضور داشتم. شرایط به گونه ای شد که کمرم درد می کرد و این اواخر به سختی راه می رفتم.

پورسرخ ادامه داد: موضوع صلح مهم است و در این مقطع که ما زندگی می کنیم احتیاج است و کم کم دارد تبدیل به کیمیا می شود.

وی در پایان گفت: من معتقدم کسانی در حرفه ما ایثار می کنند و شرافت حرفه ما را نگه می دارند که به نظر من آقای پرستویی از جمله این افراد است و از دور دستشان را می بوسم.

منبع:فارس

 

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.